سیاسی

شوراهای شهر نهادی تخصصی است نه سیاسی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین ابوالقاسم رئوفیان  با اشاره به در پیش بودن زمان ثبت نام نامزدهای انتخابات شورای شهر اظهار کرد: با توجه به تجربه حادثه تاسف بار ساختمان پلاسکو گرایش  افکار عمومی به این سمت است که افرادی به شوراها راه یابند تا با مدیریت درست شهری از تکرار حوادث مشابه پیشگیری کنند.

این فعال سیاسی خاطر نشان کرد: با مدیریت شهری و در چارچوب  و مسیری که شورای شهر تعیین می کند باید عملکرد شورای شهر به گونه ای باشد که شاهد تهران امن در آینده باشیم و ایجاد فضای امن روانی و اجتماعی برای شهروندان در اولویت قرار گیرد.

دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین با بیان اینکه شوراهای شهر نهادی تخصصی است و نه سیاسی گفت: افرادی که می خواهند مردم شهر و روستا را در شوراها نمایندگی کنند باید توجه داشته باشند که مهارت های تخصصی شان، مرتبط با نوع فعالیت هایشان باشد.

وی افزود: نمایندگان مردم در شوراها علاوه بر مقبولیت اجتماعی و اعتقادی باید بتوانند در ارتباط با مسئولیتی که به آنها سپرده شده است، با تدبیر در جهت اداره بهینه امور شهری تلاش کنند.

این فعال سیاسی با بیان اینکه اعضای شوراهای شهر باید با الزامات مدیریت شهری آشنا باشند و حداقل به ده معزل اول شهر آگاه باشند، تصریح کرد: اعضای شورای شهر باید توانایی برقراری تعامل مثبت و سازنده با سازمانهای مرتبط با مدیریت شهری را داشته باشند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن