اجتماعی و فرهنگی

دلیل ترافیک سنگین صبح امروز تهران چه بود؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سردار محمدرضا مهماندار گفت: ۲ عامل یخ زدگی و بارش برف و باران در افزایش ترافیک شهرها تاثیر قابل توجهی دارند.

وی افزود: بارش باران و برف با ترافیک در بزرگراه ها همراه می شود و برای کاهش این ترافیک نیروهای پلیس در محورهای مختلف حضور پیدا می کنند.

رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به ترافیک امروز در برخی از بزرگراه های پایتخت اظهارکرد: با توجه به آغاز بارش ها در شهر تهران، صبح امروز در برخی از نقاط پایتخت به ویژه در شمال شهر شاهد ترافیک پرحجم بودیم که با اقدامات صورت گرفته از سوی نیروهای پلیس تا حدودی محورهای پر ترافیک روان شدند.

مهماندار در خصوص اقدامات شهرداری تهران به منظور جلوگیری از یخ زدگی معابر و خیابان ها خاطرنشان کرد: نیروهای شهرداری تهران از ساعت ۳ بامداد نمک پاشی در برخی بزرگراه ها و معابر را آغاز کردند اما با این وجود در برخی از خروجی ها به دلیل تعدد رمپ و لوپ ها، یخ زدگی مشاهده می شد.

وی از برگزاری جلسه مشترک پلیس راهور با مسئولان شهرداری تهران خبرداد و تصریح کرد: به منظور آسیب شناسی وضعیت موجود و ارائه راهکار برای جلوگیری از ترافیک بعد از هر بارش در شهر تهران، جلسه ای را با مسئولان شهرداری برگزار خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن