ورزشی

آزمون: کار تیم ملی بازی به بازی سخت‌تر می‌شود

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سردار آزمون درباره پیروزی ایران برابر قطر اظهار کرد:  بازی خیلی مهمی بود و  می خواستیم از این بازی با سه امتیاز بیرون بیاییم که خوشبختانه این اتفاق هم افتاد و توانستیم در همان بازی اول با پیروزی از زمین خارج شویم اما این بازی اکنون تمام شده و باید به فکر بازی با چین باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این قطر می تواند برای دیگر تیمهای گروه اول رقابتهای انتخابی جام جهانی مشکل ساز باشد، اظهار کرد: به هر حال نتیجه هر بازی بستگی به اتفاقاتی دارد که در زمین رخ می دهد. قطر در دیدار برابر ما تیم خوبی نشان داد و ما از قبل از بازی می دانستیم که آنها حریف سرسختی برای ما خواهند بود. به هر حال حریفان حاضر در این مرحله همگی قدرتمند و قابل احترام هستند و قطر هم نشان داد می تواند حرفهای زیادی داشته باشد.

آزمون با قدردانی از حضور هواداران در ورزشگاه آزادی گفت: واقعا به تماشاگران ایرانی افتخار می کنم. آنها تا دقیقه ۹۰ ایستادند و صبور بودند و با حمایتهایشان توانستند به تیم ملی انگیزه فراوانی بدهند. ما بازیکنان از این تماشاگران انگیزه دوباره ای گرفتیم و خوشبختانه توانستیم با دو گلی که به قطر زدیم، آنها را دست پر به خانه هایشان بفرستیم. 

او با بیان اینکه کسب سه امتیاز با قطر فقط اولین قدم ایران برای رسیدن به جام جهانی بود، اظهار کرد: نباید فکر کنیم با این پیروزی کارمان در ادامه مسابقات راحت شده است. برای رسیدن به جام جهانی باید خیلی زحمت بکشیم. این درست است که ایران از تیمهای قدرتمند آسیاست و کارمان را هم با یک نتیجه بسیار خوب شروع کردیم اما تازه در ابتدای کار هستیم و باید در هر بازی با صلابت وارد زمین شویم چون حریفانی که در این مرحله حضور دارند، قدرتمند هستند و فرصتی برای غفلت مقابل آنها وجود نخواهد داشت.

آزمون با اشاره به تغییرات انجام شده در تیم ملی گفت: مطمئنا تیم ملی بازی به بازی شرایط بهتری پیدا می کند. برنامه ای که سرمربی تیم ملی برای این مسابقات تدارک دیده به نحوی است که ما فقط برای یک بازی آماده نمی شویم بلکه دوران آماده سازیمان برای کل مسابقات است. اگر بازیهای دوستانه خوبی  داشتیم و فرصت بیشتری برای بازی کردن کنار هم با این ترکیب جدید پیدا می کردیم، می توانستیم زودتر تجربه بازیهای این چنین سنگین بزرگ را پیدا کنیم چون این تیم جوان به تجربه و بازیهای دوستانه خوب نیاز دارد.

وی درباره حریف روز سه شنبه ایران و حضور تماشاگران چینی در ورزشگاه نیز گفت: چین تیم خوبی است. آنها بازیکنان خوب و آماده ای دارند و حتما در این مرحله کار بازی به بازی سخت‌تر می شود اما ما باید کار خودمان را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم. ضمن اینکه ما با حضور تماشاگر و استادیوم پر غریبه نیستیم. ان شاءالله تمام تلاشمان را انجام می دهیم تا بتوانیم با نتیجه خوب به تهران برگردیم.

مهاجم تیم ملی در پایان با اشاره به نیاز این تیم به حمایت گفت: تیم ملی قطعا به حمایت مردم و رسانه ها و در کل یک حمایت ملی نیاز دارد. نباید بعد از یک برد فکر کنیم کار تمام شده است. تازه تیم ملی در ابتدای کار است. امیدوارم از الان تا آخرین روز مسابقات که روزهای مهمی برای فوتبال ایران به شمار می آید حمایتها از تیم ملی ایران ادامه داشته باشد و بتوانیم در یک فضای حمایتی کامل کار را به جلو ببریم و مردم را خوشحال کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا