اجتماعی و فرهنگی

دادگاه را علنی کنید

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محمود علیزاده طباطبایی با اشاره به اینکه هنوز زمان جلسه بعدی دادگاه مشخص نشده است، گفت: دفاعیات همچنان ادامه دارد.

وی در واکنش به اظهارات امروز حمید رسایی مبنی بر اینکه به دنبال مناظره با مهدی هاشمی است و تصمیم ندارد با وکلای او که به دلیل حق‌الوکاله بازارگرمی می‌کنند، مناظره‌ای داشته باشد، گفت: ما از رسایی شکایت کرده بودیم و گفته بودیم که چرا به اتهام نشر اکاذیب احضار نمی‌شود که رئیس دادگاه در پاسخ به ما گفته بود که احضار خواهد شد.

وکیل مهدی هاشمی با اشاره به اینکه ما آماده مناظره با رسایی هستیم و از تلویزیون می‌خواهیم این امکان را فراهم کند، گفت: اگر بنابر مناظره هم باشد رسایی باید با ما مناظره کند چرا که پرونده را وکلای مهدی مطالعه کرده‌اند.

علیزاده تصریح کرد: ما روز اول درخواست کردیم که دادگاه علنی برگزار شود اما چه آن زمان که قاضی سراج مسئولیت را بر عهده داشت و چه الان که قاضی مقیسه مسئول پرونده است با درخواست ما موافقت نشد، اینکه ۱۱۰ نماینده نامه نوشته‌اند در واقع تکمیل درخواست ما بوده و ما آن را تائید می‌کنیم.

وی در واکنش به این صحبت رسایی که وثیقه ۱۰ میلیاردی پرونده مهدی هاشمی قطعاً حق‌الوکاله بیشتری همراه دارد، گفت: این چه حرف‌هایی است که رسایی می‌زند، ما از مهدی نه حق‌الوکاله گرفتیم و نه قرار است بگیریم.

علیزاده ادامه داد: من بیش از ۱۰ سال است که وکالت مهدی را بر عهده دارم و یک ریال هم نگرفتم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا