شورای شهر

اظهارنظر چمران درباره پروژه پر سر و صدای شهرداری

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مهدی چمران با بیان اینکه علاوه بر مطالعات انجام شده یک نظر سنجی تخصصی خصوصی توسط کارشناسان شورای شهر انجام شد، گفت: پیشنهاد استفاده از حمل و نقل پاک داده شده و قرار است از اتوبوس های برقی یا انواع دیگر اتوبوس‌های پاک همچون هیبریدی و باتری در این خط استفاده شود.

 

وی به شکایات مردمی در پی حضور معتادان در این خیابان اشاره کرد و افزود: پس از بیان این شکایات طی انجام مطالعات کارشناسی و برگزاری جلسات بسیار، نتایج به دست آمده منجر به پیشنهادی مبنی بر بازگشایی موقت محدوده صفا تا شهدا شد.

 

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه هفته آینده این موضوع را در دستور جلسه خواهیم آورد، چرا که نتیجه آن در شورا باید تصویب و به تایید اعضا برسد، خاطر نشان کرد: پس از ارائه این مسئله در شورای شهر، زمان بازگشایی آن نیز بررسی خواهد شد .

 

چمران با اظهار امیدواری پیرامون بازگشایی این خیابان عنوان کرد: بر اساس تحقیقات صورت گرفته، امکان رفع مشکلات با بازگشایی خیابان ۱۷ شهریور و تردد وسایل نقلیه بسیار زیاد است و همچنین این اقدام می تواند کاهش معضلات و ناهنجارهای اجتماعی آن محدوده را در پی داشته باشد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن