سیاسی

روش اقتصادی دولت با گذشته هیچ تفاوتی ندارد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  محمد غرضی با بیان اینکه روش اقتصادی دولت با گذشته هیچ تفاوتی ندارد، تاکید کرد: روش اقتصادی دولت مثل گذشته است و با تکیه بر نقدینگی زیاد فعالیت می کند.

وی یادآور شد: دولت های گذشته با تکیه بر نقدینگی زیاد، اسکناس های بدون پشتوانه چاپ کردند و عاقبت خوبی نیز نداشتند و من امیدوارم این دولت روش خود را تغییر دهد.

کاندیدای ریاست جمهوری یازدهم  تصریح کرد: امیدوارم اقتصاددانان و اطرافیان رئیس جمهور نظری داشته باشند تا اینکه روش فعالیت های دولت در بخش اقتصادی تغییر کند زیرا با نقدینگی زیاد کشور را اداره کردن نتیجه ای به غیر از دولت گذشته به دست نخواهد آورد.

وی با بیان اینکه بخش اقتصادی دولت باید تحرک بیشتری داشته باشند، گفت: باید خیلی تحرک به خرج دهند مبنی بر اینکه بتوانند کشور را به درآمد برسانند.

وزیر اسبق پست و تلگراف کشور تصریح کرد: دولت باید به گونه ای برنامه ریزی کند که هزینه ها بیش از درآمد نباشد بلکه در نهایت مساوی شود.

غرضی تاکید کرد: اگر دولتی بیش از درآمد هزینه کرد در زمانی اندک نزد مردم بی اعتبار می شود.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور در این خصوص تنها است، گفت: رسانه ها باید دولت را کمک کنند و اطلاعات را برسانند، روحانی یک نفر است ولی اطلاعات رسانه ها وسیع است و باید اطلاع رسانی وسیع به دولت انجام شود.

فضای مجازی را نمی توان محاکمه کرد

کاندیدای ریاست جمهوری یازدهم در پاسخ به سئوال دیگری در خصوص مسائل مطرح شده پیرامون فیلترینگ فضای مجاری، گفت: سابقه من در خصوص فضای مجازی به بیش از ۲۰ سال می رسد و به گونه ای در زمان فعالیت من اولین مباحث در این خصوص مطرح شد.

غرضی ادامه داد: فضای مجازی مثل ابزار است که در این راستا نمی توانیم ابزار را محاکمه و ممنوع کنیم.

وزیر اسبق پست و تلگراف تاکید کرد: حکم فضای مجازی مثل ابزار و شمشیر است که نمی شود محکوم کرد اما شمشیر به ناحق زدن را می توان محکوم کرد.

غرضی یادآور شد: فضای مجازی ابزار است می توان استفاده مثبت و منفی داشته باشیم باید فقها، علما و دانشگاهیان استفاده منفی از ابزار را نفی کنند و ضرر را به اطلاع جامعه برسانند.

وی تاکید کرد: اگر قرار باشد ابزار را نفی کنیم ابزار در پنهان گاه کار خودشان را انجام می دهند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا