اجتماعی و فرهنگی

بررسی راهکارهای مقابله با حقوق‌های نجومی در مجلس

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  درپی مأموریت علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به مرکز پژوهش‌های مجلس جهت بررسی عوامل پرداخت‌های غیرمتعارف به برخی مدیران و مسئولان، چهارمین نشست بررسی دلایل پرداخت این مبالغ و ارزیابی راهکارهای جلوگیری از تکرار آن عصر امروز (چهارشنبه ۹ تیر) با حضور کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس در محل این مرکز برگزار شد.

در این نشست همچنین محمدکاظم اسدیان مدیرکل نظارت و بازرسی امور بانک و بیمه سازمان بازرسی کل کشور، عبدالعلی زارعیان جهرمی سرپرست دفتر حقوقی و حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری سازمان بازرسی کل کشور، محمد قاسمی معاون پژوهش‌های اقتصادی و جمعی از کارشناسان و پژوهشگران مرکز پژوهش‌های مجلس حضور داشتند.

در چهارمین نشست پیگیری فیش‌های حقوقی غیرمتعارف، پیش‌نویس پیشنهادات مطرح شده در جلسات قبلی با حضور نمایندگان، سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محسبات، کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی و مرکز پژوهش‌های مجلس، بررسی و مورد ارزیابی قرار گرفت.

در ادامه این نشست، نمایندگان کارگروه بررسی فیش‌های حقوقی غیرمتعارف، نظرات و پیشنهادات خود در راستای کارآمدتر کردن این پیش‌نویس را ارائه کردند.

در این نشست پیش‌نویس پیشنهادات مطرح شده پس از ارائه، جمع‌بندی شد و مقرر گردید تا براساس آن گزارشی نیز تهیه، تدوین و در مجلس شورای اسلامی ارائه شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن