مدیریت شهری

آشفته بازار تابلوهای سقفی آژانس/تخلف در روز روشن

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سید جعفر تشکری هاشمی گفت: فروش تابلوهای سقفی آژانس نیز مانند دستفروشی آرم طرح ترافیک تخلفی است که از سوی برخی شهروندان قانون گریز صورت می گیرد.

وی افزود: وضعیت نامطلوب آژانس ها و مسافربرهای شخصی با تصویب لایحه ساماندهی آژانس ها و اجرای آن ساماندهی خواهد شد .

 

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به فروش تابلوی سقفی آژانس ها که به تازگی در برخی معابر شهری به فروش می رسد، گفت: مطابق مصوبه مجلس شورای اسلامی مسئولیت حمل بار و مسافر بر عهده شهرداری ها گذاشته شده است. از این رو لایحه ای در خصوصو ساماندهی آژانس های شهر تهران به شورای اسلامی شهر تهران ارایه شده است .

 

تشکری هاشمی با اشاره به اینکه این قبیل اقدامات (دستفروشی تابلوهای سقفی آژانس و یا آرم طرح ترافیک روزانه) به نوعی بی اعتمادی شهروندان را به خدمات رسانی شهرداری در پی خواهد داشت، تاکید کرد: شهروندان توجه داشته باشند که دستفروشان فوق هیچگونه ارتباطی به مجموعه شهرداری تهران نداشته و اقدام آنها به نوعی تخلف و جرم محسوب می شود .

 

وی با بیان اینکه سوء استفاده از تابلوی سقفی آژانس ها جرم محسوب می شود و پیگرد قانونی دارد گفت: نیروی انتظامی باید به منظور امنیت شهروندان برخوردی جدی و قانونمند با اینگونه تخلفات در معابر شهری داشته باشد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن