اجتماعی و فرهنگی

سقوط مرگبار راننده پراید

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مهیار رستگار در رشت با اشاره به وضعیت ترافیکی جاده‌های گیلان اظهار کرد: به استثنای محور آزادراه رشت‌ـ‌قزوین در محدوده توتکابن‌ـ‌رودبار که مدت‌هاست به دلیل رانش زمین مسدود است، بقیه محورهای ارتباطی استان باز بوده و تردد بدون محدودیت ترافیکی در آنها جریان دارد.

وی از رانندگان محور آزادراه‌ خواست تا برای تردد از جاده قدیم این مسیر در رستم‌آباد استفاده کنند و گفت: محور توتکابن‌ـ‌رودبار تا اطلاع ثانوی مسدود است.

فرمانده پلیس راه گیلان به حادثه مرگبار روز گذشته در جاده لاکان رشت اشاره کرد و افزود: روز گذشته در محور فرعی جاده لاکان رشت راننده سواری پراید با تخطی از سرعت به همراه یک نفر سرنشین خود به داخل کانال پرآب سقوط کرد و هر دو به دلیل خفگی جان باختند.

وی با بیان اینکه کانال جاده لاکان رشت در این فصل پر آب است، تصریح کرد: کانال جاده لاکان رشت حاشیه ایمن ندارد و با وجود اینکه رانندگان این مسئله را می‌دانند، اما باز هم سرعت مجاز را رعایت نمی‌کنند.

رستگار با اشاره به اینکه راننده پراید سرعت غیرمجاز داشت، خاطرنشان کرد: راننده پراید به دلیل سرعت زیاد و عدم توانایی در کنترل خودرو به داخل کانال آب سقوط کرد و مرگ خود و سرنشین این خودرو را رقم زد.

وی با تأکید بر اینکه هرگونه تخلف رانندگی منجر به تصادف می‌شود، یادآور شد: به دلیل رعایت نکردن قوانین رانندگی حوادث جاده‌ای در حال افزایش است.

فرمانده پلیس راه گیلان رعایت مقررات رانندگی را امری ضرورت دانست و متذکر شد: رانندگان برای ایمنی خود و سرنشینان خودرو ملزم به رعایت مقررات و قوانین رانندگی هستند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن