شورای شهر

چمران: سرقت ۲ میلیارد دلاری امریکا نابخشودنی است

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مهدی چمران در آغاز دویست و پنجاه و سومین جلسه شورا با اشاره به سالروز حمله نظامی امریکا به ایران در طبس گفت : در آن سالها ما بار دیگر شاهد یک معجزه الهی بودیم. نیروهای امریکایی از دریای عمان وارد ایران شدند و با گذر از کرمان وارد طبس، اما طوفان شنی که آنها پیش بینی نکرده بودند سبب شد ادوات خود را بگذارند و بگریزند. 


رییس شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: این واقعه نشان داد که اگر در مسیر الهی باشیم و اگر خالصانه و مخلصانه برای خدا کار انجام دهیم دست توانای الهی همواره یاری رسان ما خواهد بود حتی در مواردی که کاری از دست هیچ کس بر نمی آید. این حوادث تنها نشان دهنده ی قدرت الهی است. 
چمران همچنین به سرقت ۲ میلیارد دلاری امریکا از اموال ایران نیز اشاره کرد و گفت : بار دیگر امریکا یی ها سرقت بزرگ از اموال مردم ایران انجام دادند که صدای همه را در آورده از هر جناح و جریان. 
وی تصریح کرد: این دزدی باید پیگیری شود و ما نباید اجازه دهیم هیچ دزدی از اموال مردم ایران چه پنهان و چه آشکار صورت گیرد. 
در این جلسه همچنین علی صابری عضو حقوق دان شورای اسلامی شهر تهران گفت : ما نیز در پی اقدامات امریکا و خساراتی که به مردم ایران وارد آمده بررسی حقوقی به عمل آوردیم که منجر به محکومیت آنان هم شده ولی اموالی از امریکا در ایران نیست که ما بخواهیم آنها را بلوکه کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن