اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

تقدیر فرماندار تهران از مدیریت شهری برای راهبرد مسیر رییس جمهور شهید

فرماندار تهران با بیان اینکه رئیس جمهور شهید ما به مردمی‌سازی دولت اعتقاد داشت،  گفت: اکنون در شهرداری تهران فضای مردمی‌سازی پیگیری شده و اولویت‌ها توسط مردم طراحی شده است که باید از شهردار تهران و شورای شهر تشکر کنم.

به گزارش شوراآنلاین، مجید باقری معاون برنامه ریزی،  توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران در آیین افتتاح بوستان شهدای خدمت و ۲۱۰ پروژه عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری و فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۱۰ که صبح امروز – ۱۹ خرداد ۱۴۰۳- در یکصد و بیست و پنجمین پویش امید و افتخار برگزار شد، اظهار کرد: یکی از افتخارات این دوره از مدیریت شهری مشارکت مردم در انتخاب پروژه ها بود که میزان مشارکت مردم منطقه ۱۰ در طرح من شهردارم چشمگیر بود و شهروندان این منطقه در بین یک میلیون و  ۳۵۲ هزار نفری که در این طرح شرکت کردند، رتبه بالایی داشتند.

وی افزود: افتخار داریم برنامه ریزی داشته باشیم تا تمام پروژه های من شهردارم را به نتیجه برسانیم و امیدواریم با افتتاح های متعدد باعث خوشحالی و خشنودی شهروندان شویم.

همچنین در ادامه این مراسم احمد قیومی فرماندار تهران نیز گفت: این قبیل کارهایی که در مناطق جنوبی تهران انجام می شود نگاه ویژه ای است که دولت و شهرداری به این مناطق دارند. این منطقه کوچک بیش از ۱۰۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است و اینکه می گوییم ولی نعمتان ما مردم هستند باید در واقعیت پیگیری شود.

وی با بیان اینکه حضور شهید رئیسی در بین مردم مصنوعی نبود بلکه واقعی بود، تاکید کرد: کم کردن فاصله قدرت یکی از شاخصه های مهم توسعه یافتگی است و شهید رئیسی در این مسیر تقریبا برترین بود.

قیومی با بیان اینکه رئیس جمهور شهید ما به مردمی سازی دولت اعتقاد داشت،  افزود: اکنون در شهرداری تهران همزمان فضای مردمی سازی پیگیری شده و اولویت ها توسط مردم طراحی شده است که باید از شهردار تهران و شورای شهر تشکر کنم.

فرماندار تهران گفت: در این منطقه یکی از کلان پروژه ها یعنی ادامه پروژه یادگار امام (ره) در حال اجراست که با قدرت ادامه پیدا می کند و تا پایان سال بخشی از این کلان پروژه که سالها معطل مانده بود به بهره برداری می رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا