شورای شهرصفحه اصلی

نادعلی: خدمات‌رسانی شورا و شهرداری در ایام انتخابات تغییری نمی‌کند

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با پرداختن به نامزدی شهردار تهران برای ریاست جمهوری گفت: ما امور را دنبال خواهیم کرد و تأکید می‌کنیم که شورا به دنبال کار است نه حواشی.
به گزارش شوراآنلاین، علیرضا نادعلی با بیان اینکه در طول روزهای باقی مانده تا انتخابات ریاست جمهوری و اعلام نتایج، شهرداری و شورای شهر تهران وظایف خود را انجام خواهند داد، اظهار کرد: خدمات‌رسانی در مدیریت شهری در روزهای پیش رو همچون گذشته ادامه خواهد داشت
وی ادامه داد: مسائل شهر برای ما اولویت دارد؛ انتخابات ریاست جمهوری در شرایطی که کشور در آن قرار دارد، امری اولویت‌دار است و هر بخش و فردی به هر نحوی که می‌تواند باید به گرم‌تر شدن تنور انتخابات کمک کند.
نادعلی با بیان اینکه در عین حال باید تمام فعالیت‌ها دنبال شود، خاطرنشان کرد: ما نمی‌توانیم به بهانه انتخابات، امور را تعطیل کنیم و به بعد از انتخابات موکول کنیم.
وی افزود: اگر شهردار تهران به عنوان نامزد ریاست جمهوری تأیید شود و تبلیغات خود را آغاز کند، جانشین باید مشخص شود و شهر نباید دچار فترت شود. ما امور را دنبال خواهیم کرد و تأکید می‌کنیم که شورا به دنبال کار است نه حواشی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا