شورای شهرصفحه اصلی

سد شهرداری مقابل خانه های ۲۵ متری/چمران: مجوز نمی دهیم

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران به هیچ عنوان برای ساخت خانه‌های ۲۵ متری پروانه صادر نخواهد کرد.

به گزارش شوراآنلاین، مهدی چمران در حاشیه یکصد و هفتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران بیان کرد:امروز ۱۰ نفر از اعضای شورا به عنوان اعضای کمیسیون ماده ۱۰۰ انتخاب خواهند شد همچنین نامگذاری معابر و تعیین تکلیف باغات نیز در این جلسه انجام می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ساخت اضافه طبقه در معابر هشت متری، یادآور شد: ما چیزی تحت عنوان هفت طبقه نداریم و باید بررسی شود که در کدام نقطه و در چه زمینی این ساخت و ساز صورت گرفته تا بتوان قضاوت کرد.

وی ادامه داد:قطار شهری یا تراموا در بودجه امسال رقم خوبی برای مطالعه داشته است و این طرح چند سال است که در جریان قرار دارد اما باید مطالعه صورت می‌گرفت، آنچه امضا شده تفاهم نامه است و انعقاد قرارداد با توجه به اینکه رقم سنگینی دارد، باید در شورا بررسی شود.

چمران با تاکید بر اینکه شهرداری به هیچ عنوان به خانه‌های ۲۵ متری پروانه نمی‌دهد، گفت: خانه‌های ۲۵ متری یعنی خانه‌های تک نفره و این تبعات اجتماعی بالایی خواهد داشت و نتیجه خوبی ندارد. ما با این فرهنگ، نمی‌توانیم در چنین فضاهایی زندگی کنیم.

وی افزود: ما خانه‌های کوچک داریم اما به طور کلی ساخت خانه‌های کوچک مقیاس به هیچ عنوان صحیح نیست.

چمران با بیان اینکه سفر اعضای شورا به کربلا در ایام اربعین با هزینه شخصی بوده است، تاکید کرد: مدیران شهرداری به دلیل وظایف ماموریتی خود به عراق سفر کردند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن