شورای شهر

بررسی منابع و مصارف بودجه ۱۴۰۲ شهرداری تهران در صحن شورا

بررسی منابع و مصارف بودجه ۱۴۰۲ شهرداری تهران در صحن شوراسخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از ادامه بررسی منابع و مصارف بودجه ۱۴۰۲ شهرداری تهران در جلسه آتی شورا خبر داد.
به گزارش شوراآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، علیرضا نادعلی سخنگوی شورا با اشاره به برگزاری یکصد و سی و دومین جـلسه از ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در روز سه شنبه نهم اسفندماه ۱۴۰۱ گفت: در جلسه فردا دو دستور مورد بررسی اعضای شورای شهر قرار خواهد گرفت که نخستین دستور صحن علنی به موضوع بررسی “طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانواده شهر تهران ” اختصاص خواهد داشت.
وی افزود: در این خصوص مقرر شده تا گزارش کمیسیون های مشترک فرهنگی، اجتماعی – نظارت و حقوقی در صحن شورا قرائت شود و پس از آن اعضای شورای شهر موارد را بررسی و در خصوص آن تصمیم گیری کنند.
نادعلی در ادامه با تشریح دستور دوم صحن شورا از ادامه بررسی جزییات لایحه بودجه ۱۴۰۲ شهرداری تهران و سازمانها و شرکت های تابعه خبر داد و اظهار کرد : در جلسه گذشته بخش اعظم لایحه بودجه ۱۴۰۲ شهرداری تهران در ۳ نوبت صبح، بعد از ظهر و شب مورد پایش قرار گرفت و بسیاری از تبصره ها به تصویب رسید و بخشی از آن که به ردیف های بودجه اختصاص داشت به جلسه فردا موکول شد.
سخنگوی شورای شهر تهران با بیان اینکه برخی از اعضای شورا نظراتی در خصوص ردیف های بودجه داشتند ادامه داد: با توجه به گستردگی جزییات بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری تهران و سازمان ها و شرکت ها و مؤسسات تابعه و بررسی دقیق تر اعضای شورا نسبت به ابعاد آن مقرر شده تا جلسه روز سه شنبه نیز در دو شیفت صبح و بعد از ظهر برگزار شود.
شایان ذکر است نوبت صبح صحن شورا از ۸:۴۵ دقیقه صبح و نوبت عصر آن از ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد و جلسه علنی فردا دو دستور برای بررسی خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا