اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران: خدمات درمانی شرکت شهر سالم موجب رضایتمندی شهروندان شده است

به گزارش شوراآنلاین، رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با حضور در نمایشگاه مدیریت شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های شهری که در بوستان گفت‌وگو در جریان است، ضمن بازدید از غرفه شرکت شهر سالم گفت: خدمات این شرکت در محله‌های تهران با رضایتمندی و استقبال مردم همراه شده است.

داوود گودرزی رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران طی بازدید از غرفه شرکت شهرسالم در نمایشگاه مدیریت شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های شهری، در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت شهر سالم، این شرکت و مجموعه درمانگاه‌های تحت مدیریت آن را به عنوان یکی از نهادهای خدماتی مهم شهرداری تهران برشمرد و ضمن تقدیر از زحمات کادر درمان آن گفت: شرکت شهر سالم و مراکز آن یکی از مجموعه‌های شهرداری که در محله‌های تهران مورد استقبال شهروندان قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه شرکت شهر سالم و درمانگاه‌های آن رضایتمندی خوبی از سوی شهروندان تهرانی برای مدیریت شهری به ارمغان آورده‌اند، ادامه داد: ما در سازمان بازرسی کمتر دیده‌ایم که شکایت یا مورد خاصی درباره مراکز درمانی شرکت شهر سالم به ما منتقل شود که این خود نشانی از استقبال مردم و رضایتمندی ایشان است.

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با اشاره به اینکه نباید به این مقدار قانع بود، ادامه داد: ما در همه حوزه‌های خدماتی و ازجمله حوزه‌های بهداشتی و درمانی به دنبال توسعه و افزایش خدمات هستیم.

وی افزود: برای این هدف همه باید تلاش کنند؛ چه پرسنل شرکت شهر سالم و چه مدیریت شهری باید تلاش و حمایت‌های خود را برای نیل به این هدف افزایش بدهند تا تجهیزات و ساختمان‌ها نوآوری شوند و حداکثر ظرفیت شرکت شهر سالم به ظهور برسد چرا که اصل از نظر ما رضایت مردم است.

گودرزی در پایان از خدمات ارائه‌شده در غرفه شرکت شهر سالم در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمدی‌های مدیریت شهری تقدیر و تشکر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا