شورای شهر

سوده نجفی عضو شورای شهر تهران در بازدید از محلات منطقه ۱۵ مطرح کرد؛ توجه ویژه شورای ششمی ها به جنوب تهران

به گزارش شوراآنلاین، صبح امروز نجفی عضو شورا و کمیسیون سلامت و محیط زیست شهر تهران از محله های ابوذر، هاشم آباد، کیانشهر، مینابی و رضویه بازدید کرد و با همراهی شهردار منطقه و برخی شورایاران به بررسی مسائل محله ها پرداخت.

او ابتدا با حضور در مقبره الشهدای بوستان امید ضمن فاتحه بر قبور شهدای گمنام در جریان توسعه و ساماندهی این محل قرار گرفت و در ادامه به منزل شهید محمد علی صادقی محله هاشم آباد رفت و با پدر و مادر وی به گفت و گو نشست.

عضو کمیسیون سلامت و زیست محیطی شورای شهر در ادامه به محل احداث ساختمان MRF کیانشهر رفت و با همراهی شورایاری آنها از این سوله در حال ساخت دیدن کرد.

نجفی به دیدار مادر شهیدان قاسمی هم که در بستر بیماری بود ، رفت و جویای حال وی شد.

بازدید از ایستگاه متروی در حال آماده سازی شهید رضایی در خط ۶، دیدار با پرسنل شهرداری منطقه ۱۵ در دو حوزه شهرسازی و معماری و خدمات شهری و محیط زیست، حضور در یادمان همکاران درگذشته کرونایی منطقه و بازدید از مشکلات محله رضویه از جمله برنامه های امروز عضو شورای ششم بود.

نجفی توجه ویژه شورای ششم به مناطق کم برخوردار و رعایت عدالت اجتماعی در محلات را از مهمترین برنامه های این دوره شورا خواند و اظهار امیدواری کرد تا با همکاری و مشارکت شهروندان محقق شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا