مدیریت شهری

شربیانی عضو شورای شهر تهران: توجه و قدردانی از شهروندان منطقه ۱۶ به عنوان سرمایه های معنوی الزامی است

جعفر شربیانی منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران به همراه سردار کریمی جانشین معاونت اجتماعی ناجا ،جمعی از معاونان ومدیران منطقه ۱۶ ، مسئول هیئت امنای مقبره شهدا و اعضای شورایاری منطقه در بازدید شبانه از محلات خزانه و جوادیه ضمن گفت وگو با جمعی از شهروندان در جریان مسائل ومشکلات منطقه قرار گرفت.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۶، شربیانی با حضور در بازارچه ای در خزانه ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته ، جهت بررسی مشکلات و رفع آن ها قول مساعد داد تا از طریق اختیارات شورای اسلامی شهر تهران مکاتبات لازم با متولیان امر صورت گیرد.

سردار کریمی در ادامه از ظرفیت فراوان تشکل‌های مردمی و فعالان حوزه اجتماعی در منطقه که با مشارکت شهرداری و خیرین برنامه های مناسب وخوبی برگزار کردند قدردانی نمود و افزود: امیدورام شما به عنوان منتخب مردم ، به محلات جنوبی که در امر انقلاب وشهادت پیشتاز بودند توجه بیشتری در دستور کار خود قرار داده واز ظرفیت ها و نیاز های محلات جنوبی حمایت کنید.

در پایان با حضور در مقبره شهدای گمنام بوستان یادواره خزانه بخارایی و ادای احترام به دو شهید والامقام، حکم عضویت جعفر شربیانی عضو شورای اسلامی شهر تهران در هیئت امنای شهدای گمنام توسط سردار کریمی اهداشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن