سیاسیصفحه اصلی

چمران: ردصلاحیت کاندیداها در شورای چهارم هم وجود داشت

رئیس سابق شورای شهر تهران در ارتباط با اظهار نظر برخی از اعضای فعلی درباره ردصلاحیت‌ها گفت: این فرایند در همه انتخابات همین گونه بوده است و در شورای چهارم نیز برخی از افراد در ابتدا ردصلاحیت شدند اما در نهایت تأیید شدند.

به گزارش شوراآنلاین، مهدی چمران با تکذیب لیست‌های منتسب به شورای ائتلاف در شبکه‌های اجتماعی اظهار کرد: با نزدیک شدن به زمان انتخابات شورای شهر تهران، ری و تجریش لیست‌‌های با عنوان ” لیست شورای ائتلاف” در حال انتشار است که تکذیب می‌شود. همچنین فرایند انتخاب کاندیداها در لیست شورای ائتلاف در مجمع شخص می‌شود.

وی گفت: اینکه اعلام می‌شود که لیست کاندیداهای شورای ائتلاف از سوی برخی از افراد از جمله بنده، قالیباف و سروری و… تعیین می‌شود مسئله‌ای کاملاً کذب است و بزودی لیست نهایی از با طی شدن در مجمع اعلام می‌شود.

چمران همچنین درباره آماری که این روزها درباره ردصلاحیت کاندیداهای شورای شهر تهران اعلام شده است اشاره کرد و افزود: اطلاع دقیقی از آمار این افراد ندارم اما فرایند در همه انتخابات همین گونه بوده است و در شورای چهارم نیز برخی از افراد که کاندیدای شورای شهر تهران در دوره پنجم بودند در ابتدا ردصلاحیت شدند اما در روزهای پایانی در نهایت تأیید شدند.

رئیس سابق شورای شهر تهران در ادامه در پاسخ به این پرسش که آیا رایزنی‌ها با سایر نیروهای جبهه انقلاب برای اعلام یک لیست در انتخابات شورای شهر تهران صورت گرفته است یا خیر، تصریح کرد: به طور کلی نشست رسمی در این زمینه نداشته‌ایم ولی نشست‌های غیر رسمی در این زمینه برگزار شده است و در این جلسات بنده و سایر دوستان شرکت داشته‌اند و تلاش در  زمینه  اعلام یک لیست ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا