مدیریت شهری

خدمات دهی به شهروندان منطقه ۶ بر مبنای دستور العمل های ابلاغی ستاد ملی کرونا انجام می شود

معاون مالی و اقتصاد شهر شهرداری منطقه۶ تهران از بازطراحی فرآیند خدمات دهی به شهروندان در حوزه های مالی، درآمدی و پرداخت عوارض شهری بر مبنای سیاست های ابلاغی و دستور العمل های ستاد کرونا مبنی بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، علی سجادی پور با اعلام این خبر گفت: به منظور سلامت شهروندان در دوران کرونا،کاهش تردد های غیر ضروری و حجم مراجعات حضوری به اداره درآمد، اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و تشویق شهروندان به استفاده از خدمات غیرحضوری در این منطقه به اجرا در آمد.

بر این اساس شرایط لازم برای انتظار شهروندان در فضای باز و ایمن پس از اخذ شماره از طریق سیستم نوبت دهی نیز ایجاد شده است.

سجادی پور با اشاره به اینکه کارشناسان این اداره تا پایان ساعات اداری پاسخگوی تلفن هستند، افزود: شهروندان می توانند درخواست ها و سوالات خود از طریق خطوط ارتباطی منطقه ۶ از طریق کارشناسان پیگیری کنند .

معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه ۶ افزود : آن دسته از شهروندانی که تاکنون موفق به پرداخت عوارض خود نشده اند می توانند از طریق سامانه «تهرانِ من» به نشانی «my.tehran.ir»، سامانه اینترنتی Tehran.ir و یا مراجعه حضوری به دفاتر خدمات الکترونیک نسبت به پرداخت عوارض خود اقدام کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن