ورزشی

بنا: حاشیه ها به عبدولی لطمه می زند

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: منتظر تصمیم اتحادیه جهانی درباره برگزاری یا عدم برگزاری رقابت های جهانی هستیم تا بر اساس آن برنامه ریزی کنیم.

به گزارش شوراآنلاین، محمد بنا درباره زمان از سرگیری تمرینات ملی پوشان کشتی فرنگی ایران پس از تعطیلی چند ماهه به دلیل شیوع کرونا، اظهار کرد: منتظر تصمیم اتحادیه جهانی هستیم تا تکلیف رقابت های جهانی مشخص شود. رییس فدراسیون کشتی صربستان به عنوان میزبان رقابت های قهرمانی جهان نیز قرار است به زودی به ایران بیاید که این نشان دهنده آن است که برای آن ها حضور ۱۰ تیم اول رنکینگ در رقابت های جهانی مهم است. اگر رقابت های جهانی برگزار شود بلافاصله تمرینات را شروع می کنیم در غیر اینصورت لیگ برگزار می شود و پس از آن برای مسابقات کسب سهمیه اردوها آغاز می شود.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره میزان تعامل با مسئولان فدراسیون کشتی و اینکه آیا گلایه ای وجود دارد یا خیر، گفت: از اول هم گلایه ای نبوده، البته راجع به اینکه من به عنوان سرمربی تیم ملی چه چیزهایی نیاز دارم بحث می شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از میزان حمایت های رییس فدراسیون کشتی راضی است یا خیر، خاطرنشان کرد: از حمایت های فدراسیون راضی ام، علیرضا دبیر که به جای خود اما بیشتر طرف حساب من حمید سوریان است. به دوستان هم گفتم سوریان بزرگ کشتی فرنگی است، البته او می گوید من شاگرد شما هستم اما یک وقت شاگرد از استاد هم بالاتر می زند و عیبی هم ندارد.

بنا در ادامه گفتگو با ایسنا، درباره حواشی سعید عبدولی در فضای مجازی و صحبت های او علیه رییس فدراسیون کشتی، گفت: متاسفانه این موارد به خود او لطمه می زند نه کس دیگری‌. همه همدیگر را در جایگاه خودشان می شناسند. سعید یک کشتی گیر احساسی است که بر خلاف حالت زمخت و خشنی که بر روی تشک مبارزه دارد، قلبی مهربان و لطیف دارد. سن او بالا می رود و کشتی اش در حال تمام شدن است، به همین خاطر بین اینکه ادامه بدهد یا نه مانده است.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در پاسخ به این سوال که آیا بر روی سعید عبدولی کماکان حساب می کند یا خیر، خاطرنشان کرد: او هنوز هم می تواند به تیم ملی کمک کند.اگر بخواهد باید مثل کشتی گیران دیگر به اردو بیاید تا اگر شرایطش خوب باشد به عضویت تیم ملی در بیاید.

وی در پایان با گلایه از پاداش مسئولان ورزش به مربیان و قهرمانان بابت رقابت های آسیایی و جهانی سال ۹۷، گفت: من هیچوقت راجع به پاداش و این چیزها بحث نکردم و می دانم در این شرایط همه دچار مشکل هستند، اما به نظر من اگر قرار است مسئولان شخصیت یک مربی تیم ملی را با ۲ میلیون تومان زیر سوال ببرند بهتر است پاداش ندهند. چرا این مبلغ را می دهند؟ چرا باید به مربی که تیمش قهرمان آسیا شده ۲ میلیون بدهند؟ الان با این پاداش ها نمی توان ۲ شانه تخم مرغ هم خرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا