اجتماعی و فرهنگی

پیام مدیرعامل شرکت شهر سالم به مناسبت روز آتش‌نشانی و ایمنی

هفته دفاع مقدس را در حالی در تقویم رسمی پشت سر گذاشتیم که امروز سالگرد یکی از جانفشانی‌های تاریخ‌ساز در جنگ تحمیلی است. هفتم مهرماه، یادآور شهادت جمعی از آتشنشانان جان بر کف کشورمان به دست دشمن بعثی در عملیات مهار آتش پالایشگاه آبادان در سال ۱۳۵۹ است.

برای آتش‌نشانان عزیز، جانفشانی محدود به دوران جنگ نمی‌شود و دفاع از وطن و منابع آن، اعم از سرمایه‌های انسانی و طبیعی و اقتصادی، در دستور کارِ همواره‌ی آنان قرار دارد.

در شرایطی که بلاخیزی و حادثه‌انگیزی به مشخصه اصلی عصر حاضر تبدیل شده است، نقش فعالان حوزه ایمنی و آتش‌نشانی به عنوان کسانی که از جان خود می‌گذرند تا جانِ شهر و کشور را حفظ کنند، ویژه و پراهمیت است.

اینجانب ضمن ادای احترام به همت و فداکاری همه آتش‌نشانان به ویژه ارواح مطهر شهدای آتش‌نشان حادثه پلاسکو، روز آتش‌نشانی و ایمنی را به برادر ارجمندم، جناب آقای مهندس مهدی داوری مدیرعامل محترم سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران و دیگر همکارانم در این سازمان تبریک عرض نموده و به نمایندگی از شرکت شهر سالم اطمینان می‌دهم که کادر بهداشت و درمان این مجموعه همچون گذشته پشتیبان روز و شب همه خدمت‌گزاران شهرداری تهران ازجمله آتشنشانان شریف باشد.

حمید چوبینه
هفتم مهرماه ۱۳۹۹

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن