شورای شهرصفحه اصلی

عزم جزم شهرداری برای برخورد با تخلف ملک جماران

عضو شورای شهر تهران گفت: عزم شهرداری برای برخورد با تخلف ملک جماران جزم است.

به گزارش شوراآنلاین، زهرا صدراعظم نوری عضو شورای شهر تهران درباره تخلف ملک نهاد ریاست جمهوری در جماران و اینکه گفته می‌شود رابطه دولت با حناچی شهردار تهران دچار مشکل شده است، گفت: حناچی در تلاش است که قانون را اجرا کند و همه باید نسبت به اجرای قانون تمکین داشته باشند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا حناچی اخیرا در جلسات هیأت دولت دعوت شده است، گفت: در مورد دعوت شدن یا نشدن شهردار تهران در جلسات هیأت دولت از خودشان سؤال کنید؛ من اطلاعی ندارم ولی به طور کلی رابطه شهرداری با دولت چندان شکراب نیست.

این عضو شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود، رئیس‌جمهور برای لغو محدودیت ارتفاعی جماران دستور داده و آیا شهرداری از مواضعش عقب‌نشینی می‌کند، خاطرنشان کرد: رعایت قانون برای همه یکسان است و همه باید به آن تمکین کنند؛ اراده شهرداری در حال حاضر جلوگیری از انجام تخلفات است که تخلف انجام گرفته در ملک جماران نیز از جمله موضوعات مورد توجه مدیریت شهری است.

اوایل تیر امسال برخی از اعضای شورای شهر خبر از انجام تخلف ساخت و ساز در ملک مربوط به نهاد ریاست جمهوری دادند که این موضوع با واکنش‌های زیادی از سوی دولت همراه شد و شنیده‌ها نیز حکایت از این دارد که طی یک ماه اخیر حناچی به جلسات هیأت دولت دعوت نشده است.

منبع: فارس

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن