اجتماعی و فرهنگی

راه‌اندازی مرکز جدید بهداشتی و درمانی توسط شهرداری تهران

مدیرعامل شرکت شهرسالم از راه‌اندازی مرکز بهداشتی و درمانی جدید در منطقه ۹ تا پایان تیر در پایتخت خبر داد.

به گزارش شوراآنللاین، حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهرسالم شهرداری تهران درباره راه‌اندازی مرکز جدید بهداشتی و درمانی توسط شهرداری تهران اظهار داشت: به زودی در منطقه ۹ پایتخت، نوزدهمین مرکز بهداشتی و درمانی احتمالا تا قبل از پایان ماه‌جاری با حضور  پیروز حناچی و برخی از مدیران شهرداری شورای شهر به بهره‌داری می‌رسد.

وی افزود:‌در این مرکز خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی به شهروندان ارائه می‌شود و در حال حاضر ۱۸ مرکز بهداشتی و درمانی شهرداری در تهران وجود دارد که برنامه‌هایی جهت توسعه و افزایش هر چه بیشتر این مراکز داریم.

مدیرعامل شرکت شهرسالم شهرداری تهران با بیان اینکه ۵ پایگاه اورژانس نیز توسط شرکت شهرسالم راه‌اندازی شده و فعال است،‌گفت: مرکز جامع سلامت روان نیز به زودی در خیابان ستارخان به بهره‌برداری می‌رسد.

چوبینه در پاسخ به این پرسش که هزینه راه‌اندازی یک مرکز بهداشتی و درمانی برای شهرداری تهران چقدر است،‌گفت:‌در اکثر مواقع ساختمان مرکز درمانی از طریق سازمان املاک شهرداری تأمین می‌شود و به صورت اجاره‌ای است ولی تهیه تجهیزات و تأمین دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف حداقل ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قرارداد جدیدی با پزشکان جهت همکاری در مراکز درمانی و بهداشتی بسته اید؟ گفت: بله، هر پزشکی که درخواست همکاری با شهرداری تهران داشته باشد، پس از بررسی و ارزیابی فعالیت آنها جهت همکاری اقدامات لازم را انجام می‌دهیم و قطعا برای مرکز بهداشتی درمانی منطقه ۹ قراردادهای جدید با پزشکان منعقد خواهیم کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن