اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

بازدید سرزده شهردار تهران از سالن عروجیان و تقدیر از پرسنل بهشت زهرا

شهردار تهران با حضور در بهشت زهرا از سالن عروجیان بهشت زهرا بازدید کرد و از کارکنان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش شوراآنلاین، پیروز حناچی شهردار تهران به همراه کاظمی مدیرکل دفتر حوزه شهردار، مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران و سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با حضور در مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا(س) به صورت سرزده از سالن های تطهیر، محل اقامه نماز، سالن های انتظار و واحد های خدمات رسان به مراجعین داغدار بازدید کرد.

شهردار تهران در جمع پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) که در بحران کرونا خدمات رسانی می کنند گفت: با تلاش و کوشش شبانه روزی شما خواسته شهروندان داغدار و همه دلسوزان در بهترین شرایط ممکن محقق شد.

وی افزود: تطهیر متوفیان کرونایی که دغدغه همه ما بود با ایثار و از خودگذشتگی شما پرسنل خدوم بهشت زهرا(س) محقق شد و شما آبرو و افتخار شهرداری تهران شدید.

پیروز حناچی شهردار تهران خطاب به پرسنل سالن های تطهیر کرونا گفت: همواره در همه جلسات ستاد کرونا ذکر خیر زحمات و تلاش های شما بوده و هست و آرزو میکنیم از این روزهای سخت هر چه سریعتر عبور کنیم‌.

پیروز حناچی در ابتدا با حضور در حرم حضرت امام خمینی(ره) با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کرد و سپس با حضور در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) و مسجد ۷۲ تن و شهدای حادثه هفتم تیر شهیدان بهشتی، رجایی و باهنر به مقام بلند شهیدان ادای احترام کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن