شورای شهرصفحه اصلی

مخالفت شورای شهر تهران با واگذاری بوستان بهشت مادران

عضو شورای شهر تهران درباره واگذاری بوستان بهشت مادران به شرکت نوسازی اراضی عباس آباد توضیحاتی داد.

به گزارش شوراآنلاین، ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران با اشاره به اخبار منتشره مبنی بر واگذاری بوستان بهشت مادران به شرکت نوسازی اراضی عباس آباد گفت: قرار بود که بخشی از این بوستان به شرکت نوسازی اراضی عباس آباد واگذار شود تا بر روی آن بارگذاری کنند.

عضو شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه خانواده‌های تهرانی و شورای شهر اجازه نمی‌دهند که حتی یک متر از بوستان بهشت مادران توسط هر ارگانی تصرف شود، تصریح کرد: حتی اگر شرکت نوسازی اراضی عباس آباد که متعلق به شهرداری تهران است هم بخواهد این کار را انجام دهد، اجازه نخواهیم داد.

او با تأکید بر اینکه فضا‌های عمومی متعلق به همه مردم هستند و به هیچ عنوان صلاح نیست که واگذار و روی آن‌ها بارگذاری صورت گیرد، گفت: با میزان جمعیت و ساخت و سازی که در تهران است، اگر بخواهند یک پارک را هم تکه تکه کنند و برای آن نقشه بکشند، این اقدام درست نیست و ما به هیچ عنوان اجازه چنین کاری را نمی‌دهیم.

خداکرمی با تأکید بر اینکه شورای شهر تهران برای جلوگیری از این تخلف پشتوانه قانونی دارد، گفت: این فضا به پارک اختصاص یافته و متعلق به همه مردم است و نمی‌توان آن را به سازمان دیگری واگذار کرد، لذا شورای شهر با جدیت مانع این کار می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا