اجتماعی و فرهنگی

تسهیلات ویژه برای بیمه شدگان بازنشسته شهرداری تهران؛ کارت ملی تا رفع بحران کرونا جایگزین دفترچه های مفقودی و تعویضی شد

اداره کل رفاه،تعاون وخدمات اجتماعی شهرداری تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد بازنشستگانی که دفترچه های درمانی آنها و افراد تحت تکفلشان منقضی شده و یا فاقد برگه هستند و یا اینکه مفقود شده اند با ارائه دفترچه فاقد اعتبار و کارت ملی بیمه شده تا پایان اردیبهشت ماه سال۹۹ از تمامی خدمات درمانی مورد نیاز در مراکز تحت پوشش و طرف قرارداد برخوردار می شوند.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، دراطلاعیه اداره کل رفاه آمده است، به منظور پیشگیری از تردد غیرضروری در شرایط شیوع ویروس کرونا بیمه شدگانی که اوراق دفاتر درمانی آنان به اتمام رسیده است تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ نیازی به مراجعه حضوری به مراکز صدور دفترچه بیمه ندارند و با همان دفترچه فعلی خود(فاقد برگه یا فاقد اعتبار)می توانند از تمامی خدمات درمانی مورد نیاز در مراکز درمانی تحت پوشش و قرارداد برخوردار شوند.
همچنین بیمه شدگانی که فرزندشان تازه متولد شده است تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ با دفترچه بیمه درمانی مادر،می توانند از خدمات درمانی بهره مند شوند.

دراین اطلاعیه تصریح شده است بیمه شدگانی که دفترچه درمانی شان مفقود شده است،می توانند با ارائه کارت ملی به مراکز درمانی تحت پوشش شرکت شهر سالم مراجعه و از خدمات درمانی استفاده نمایند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن