ورزشی

حامد حدادی: در المپیک نباید اشتباه کنیم

سنتر تیم ملی بسکتبال ایران گفت: امیدوارم آنقدر به پختگی برسیم که در بازی‌های بزرگی چون المپیک اشتباه نکنیم.

به‌ گزارش شوراآنلاین، حامد حدادی سنتر تیم ملی بسکتبال ایران، در حاشیه تمرین امروز تیم ملی پیش از حضور در پنجره نخست انتخابی آسیا کاپ، توضیح داد: سه چهار  روز است که اردوها شروع شده و صبح و بعد از ظهر تمرین می‌کنیم. بازیکنان ایران هماهنگی لازم را دارند و با چند جلسه تمرین شرایط خوبی را به دست می‌آوریم. اکنون برای انتخابی انتخابی کاپ آسیا آماده می‌شویم و مطمئن باشید با تمام توان تلاش خواهیم کرد.

او در مورد پتانسیل بسکتبال ایران برای بازی‌های المپیک نیز گفت: المپیک وضعیتش با این مسابقات فرق می‌کند و ۱۲ تیم خوب دنیا به این میدان (المپیک) می‌آیند. همانطور که می دانید خیلی از تیم‌ها موفق به حضور در المپیک نشده‌اند و ما هم سال ۲۰۰۸ در این میدان بودیم. امیدوارم دو سه بازی خوب را در این تورنمنت انجام دهیم. بسکتبال ما یک مقدار از بسکتبال روز دنیا عقب هست ولی امیدوارم نتیجه خوبی به دست آوریم.

حددادی ادامه داد: امیدوارم مانند بازی با اسپانیا که بالا بودیم و در دو دقیقه پایانی عقب افتادیم خوب بازی کنیم. امیدوارم آنقدر به پختگی برسیم که بازی را بتوانیم کنترل کنیم. مقابل تیم‌های بزرگ نباید اشتباه کرد چون حتی در دو دقیقه مثل اسپانیا، نتیجه را تغییر می‌دهند.

او در مورد وضعیتش برای بازگشت به لیگ چین نیز گفت: قرار بود که من دو سه روز در ایران باشم چون چهار روز بخاطر جشن سراسری در کشور چین مرخصی داشتم. در روز دوم گفتند نیا که خوب هم شد از آنجا در رفتیم! ولی گویا کرونا ما را دنبال کرده است!

حدادی افزود: معلوم نیست کی به چین برگردم ولی هر روز در تماس هستم که فعلا می‌گویند صبر کنید. متاسفانه تیم نانجینگ چهار تغییر خود در مرحله نخست لیگ‌ چین را انجام داده و نمی‌توانم فعلا از این تیم جدا شوم. باید تا پلی‌آف صبر کرده و بعد برای جدایی یا ادامه با تیم نانجینگ فکر کنم.

سنتر تیم ملی بسکتبال ایران، در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود لیگ چین از ۱۳ فروردین ماه سال جدید آغاز می‌شود، باخنده گفت: می‌خواهم سیزده به در را در ایران باشم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا