شورای شهرصفحه اصلی

تذکر عضو شورا به حناچی به دلیل فراخوان جذب نیروی جدید در شهرداری

عضو شورای شهر تهران با اشاره به فراخون انتخاب مدیران محله در پایتخت گفت: به دلیل انباشت نیروی کارآمد و مدیران باتجربه، جذب نیروی جدید خلاف است.

به گزارش شوراآنلاین، احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران در تذکری در یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه شورای شهر اظهار داشت: اخیرا فراخوان مدیران محله در تهران انجام گرفته و قرار بود که از ۱۲ آذر افراد در این زمینه مراجعه و ثبت‌نام کنند.

وی افزود: در جلسه‌ای با  حناچی شهردار تهران صحبت کردم و گفتم این موضوع خلاف قوانین است، ایشان هم بیان داشتند که به مدیران ذیربط تذکر داده‌اند.

این عضو شورای شهر تهران بیان داشت: علی‌رغم تذکر شهردار، اتفاقی در این زمینه رخ نداد و ظاهرا مدیران میانی در برخی موارد از رعایت قوانین مدیران بالایی پرهیز دارند.

وی تأکید کرد: با توجه به انباشت نیروهای کارآمد و مدیران باتجربه جذب نیروی جدید خلاف است و تأمین نیروی انسانی برای سرای محلات موجود است و نیازی به نیروی جدید نداریم.

مسجدجامعی در پایان گفت: به دلیل اینکه اخیراً به شورای شهر در مجلس شورای اسلامی توجه شده و رئیس شورا به این موضوع توجه کرده‌اند تشکر می‌کنم و  این نخستین باری است که این اتفاق به وقوع پیوسته و امیدوارم که اقدامات بیشتری انجام گیرد که شورای شهری‌ها در مجلس حضور پررنگی داشته باشند و در تصمیمات کلان برای تهران سهیم شوند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن