استانصفحه اصلی

انتخابات شورای عالی استانها مهندسی‌شده بود/ هدایای ۳ میلیون تومانی برای اعضا نماینده مردم استان قم در شورای عالی استان‌

نماینده مردم استان قم در شورای عالی استان‌ها گفت: انتخابات هیأت رئیسه شورا مدیریت و مهندسی‌شده بود و شب گذشته هم به هریک از اعضا در شام انتخاباتی هدایای غیرنقدی تا سقف ۳ میلیون تومان داده بودند.

به گزارش شوراآنلاین،‌ علیرضا احمدی نماینده مردم استان قم در شورای عالی استان‌ها و نامزد ریاست سومین سال از دوره پنجم این شورا، در جمع خبرنگاران درباره انتخابات هیأت رئیسه شورای عالی استانها اظهار داشت: این انتخابات مهندسی و مدیریت شده بود.

وی  گفت: در حالی که وزارت کشور به هیأت رئیسه شورای عالی استان‌ها اعلام کرده بود که این انتخابات جلسه آینده برگزار شود، تا ۳ نفر از نمایندگان خوزستان که معرفی شده بودند در این رأی‌گیری مشارکت داشته باشند، ولی هیأت رئیسه شورای عالی استانها از حضور آنها  ممانعت کرد.

احمدی بیان داشت: شب گذشته هم در شام انتخاباتی که توسط مجموعه مدیریت شهری و شهرداری تهران در اراضی عباس‌آباد برگزار شد، مبلغ هدایای غیرنقدی که اعضای شورا در آن جلسه حضور داشتند و دریافت کردند، به ۳ میلیون تومان می‌رسید.

وی همچنین گفت:‌ در انتخابات سال گذشته هم به همین شکل اتفاق افتاد و به هریک از اعضایی که در شام انتخاباتی حضور پیدا کرده بودند، یک میلیون تومان بن دادند.

مرتضی الویری رئیس شورای عالی استانها درباره عدم حضور نمایندگان خوزستان بیان داشت: تعدادی از نمایندگان خوزستان به دیوان عدالت اداری درباره حضور نمایندگان مردم خوزستان در شورای عالی استانها اعتراض کرده بودند، که دیوان عدالت اداری رأی به این اعتراض داده بود و این اعضای معرفی شده به شورای عالی استانها ملغی شدند و مقرر شد تعداد دیگری با انتخابات به شورای عالی استانها معرفی شوند.

منبع: فارس

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن