شورای شهرصفحه اصلی

توجه به تأمین اینترنت و پایداری شبکه ارتباطی سازمان مدیریت بحران

عضو شورای اسلامی شهر تهران بر تأمین اینترنت و پایداری شبکه ارتباطی سازمان مدیریت بحران شهر تهران، مراکز امدادی و سایر مراکزی که عملکرد مشابهی دارند تأکید کرد.

به گزارش شوراآنلاین، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در جریان صد و هفتاد و هشتمین جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به مشکل قطعی اینترنت طی تذکری که تقدیم هیئت رئیسه شد، گفت: متاسفانه در خلال تصمیم اندیشیده شده برای مهار اغتشاشات در هفته گذشته توسط شورای امنیت کشور، سیستم های آنلاین سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به علت عدم دسترسی به اینترنت در این مدت مشابه دسترسی شهروندان قطع شده بود.

وی افزود: این امر نه تنها غیر منطقی و تعجب برانگیز بود،بلکه می توانست با بروز یک حادثه طبیعی (اعم از سیل،زلزله،آتش سوزی بزرگ و…) تاب آوری و پایداری شهر را در برابر این حوادث مختل و زیر سوال ببرد.

فراهانی خاطرنشان کرد: لازم است برای جلوگیری از تکرار آن تدابیر ویژه ای اندیشیده شود و سازمان مدیریت بحران،مراکز امدادی و … در این گونه تصمیم ها مستثنی شوند.

عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: با عنایت به اهمیت موضوع و لزوم چاره اندیشی در این باره نسبت به « توجه به تامین اینترنت و پایداری شبکه ارتباطی سازمان مدیریت بحران شهر تهران،مراکز امدادی و سایر مراکزی که عملکرد مشابهی دارند » به وزیر محترم کشور که اخیراً ریاست بحران شهر تهران از سوی شهردار تهران به ایشان سپرده شده است، تذکر می دهم.

فراهانی در پایان گفت: امیدوارم با اقدام به موقع، موثر و اهتمام جناب آقای دکتر رحمانی فضلی ،وزیر محترم کشور شاهد توجه بیش از پیش به تاب آوری تهران برای زندگی همه شهروندان عزیز باشیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن