مدیریت شهری

‍ با حضور و نظارت مستقیم شهردار منطقه ۱۳؛ طرح شبانه روزی شستشو و لایروبی انهار فرعی خیابان پیروزی به سمت کانال اصلی اجرا شد

با اقدام به شناسایی نقاط حساس و آبگیر انهار و خطوط انتقال آب های سطحی، طرح شبانه روزی شستشو و لایروبی انهار فرعی خیابان پیروزی به سمت کانال اصلی با حضور و نظارت مستقیم مرتضی رحمانزاده شهردار منطقه ۱۳ اجرا شد.

به گزارش شوراآنلاین، شهردار منطقه ۱۳ در حاشیه اجرای این طرح، از رهاسازی بطری ها و ظروف یکبار مصرف در انهار و کانال ها به عنوان عامل اصلی انسداد کانال ها یاد کرد و گفت: متاسفانه رها سازی ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف، عامل اصلی مسدود شدن منهول ها و کانال های انتقال آب های سطحی بوده و موجب آبگرفتگی خیابان ها در فصل بارندگی می شود.

وی افزود: در خیابان های شهر سطل زباله بزرگ قرار داده شده و انتظار می رود که کسبه و شهروندان ضایعات را به داخل این سطل ها قرار دهند و از رهاسازی آن در کانال ها و سطح خیابان ها خودداری کنند.

رحمان زاده در عین حال تصریح کرد: به منظور پیشگیری از آبگرفتگی معابر در مواقع بارندگی، طرح شستشو و لایروبی انهار فرعی خیابان پیروزی طی چند شبانه روز گذشته با بسیج نیروها و تجهیزات و ماشین آلات منطقه اجرا شده است تا ان شالله پس از بارندگی ها شاهد آبگرفتگی در سطح منطقه نباشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا