اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

واکنش شهردار منطقه ۲ به خبر برکناری: اجازه دهید سکوت کنم!

کشت پور درباره اخبار منتشر شده مبنی بر برکناری‌اش از سمت شهردار منطقه ۲ پایتخت توضیحاتی داد.

به گزارش شوراآنلاین، رسول کشت پور شهردار منطقه ۲ تهران در پاسخ به این سوال که آیا اخبار منتشره مبنی بر برکناری وی از سمت شهردار منطقه ۲ پایتخت صحت دارد یا خیر؟، گفت: هر تصمیمی که قرار است گرفته شود باید از شهرداری مرکز و روابط عمومی آن جویا شد.

شهردار منطقه ۲ تهران در پاسخ به این سوال که آیا وی در روز امضای تفاهم نامه جهت توسعه مترو از همکاران و معاونت‌های شهرداری منطقه ۲ خداحافظی کرده است یا خیر، گفت: خبر خداحافاظی من ندارد و شما بگویید چه منبعی در شهرداری منطقه این اطلاعات را در اختیار شما قرار داده و اگر تصویری از خداحافظی من وجود دارد، برای من ارسال و منتشر کنید.

کشت پور در پاسخ به این سوال که آیا از سوی حناچی شهردار تهران صحبتی مبنی بر برکناری او از سمت شهردار منطقه ۲ تهران شده است یا خیر؟ گفت: اجازه دهید درباره این موضوع سکوت کنم.

این در حالی است که از هفته گذشته اخباری منتشر شد که حکایت از آن داشت، پیروز حناچی شهردار تهران تغییرات در رأس شهرداری‌های مناطق را آغاز کرده و در ادامه نیز این تغییرات را تا سطح برخی از معاونت‌های شهرداری ادامه خواهد داد.

حناچی شروع تغییرات در رأس شهرداری‌های برخی از مناطق ۲۲ گانه پایتخت را با برکناری محمدرضا دهداری پور شهردار منطقه ۶ تهران و انتصاب تورج فرهادی به جای او آغاز کرد.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن