صفحه اصلیمدیریت شهری

گزارش باشگاه خبرنگاران از رونمایی آمبولانس‌های لاکچری بهشت زهرا(س)؛ تشییع vip از ما بهترون!

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) از بکارگیری آمبولانس‌های VIP برای انتقال اجساد متوفی به بهشت زهرا(س) خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین، سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) در حاشیه آیین نواختن زنگ مهر و افتتاح پروژه‌های این سازمان با اشاره به افتتاح ۱۰ پروژه در جمع خبرنگاران گفت: اولین پروژه‌ای که مورد بهره‌برداری قرار گرفت ورزشگاه چند منظوره ویژه پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) و مردم جنوب تهران به ویژه باقرشهر بود و در کنار آن نیز اولین تلفن ۴ شماره‌ای سازمان بهشت زهرا(س) با شماره ۱۵۳۰ را افتتاح کردیم که موجب رفاه مردم و خانواده‌های داغدار می‌شود.

او با اشاره به اینکه زمان حمل متوفی به زیر ۴۵ دقیقه کاهش می‌یابد، افزود: پس از افتتاح تلفن ۴ شماره‌ای، دو سوله مدیریت بحران را برای مواقع خاص افتتاح کردیم و مورد بهره‌برداری قرار دادیم.

خال با اشاره به بهره‌برداری از ۳ پروژه بزرگ هوشمندسازی در سازمان بهشت زهرا(س) گفت: یکی از پروژه‌های هوشمندسازی موضوع نظارت تصویری مساحت ۵۴۸ هکتاری سازمان بهشت زهرا (س) است که تا پایان امسال با تعداد ۳۵۰ دوربین انجام می‌شود و در کنار آن نیز تردد شمار سازمان بهشت زهرا(س) در مقابل ۱۷ درب آن جای‌گذاری و نصب شد.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) افزود: مرکز دیگری که مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفت، مرکز توسعه کنترل ترافیک ناجا در سازمان بهشت زهرا (س) بود که کار رصد و مانیتورینگ فضای داخلی بهشت زهرا(س) و حرم امام خمینی (ره) در آنجا انجام می‌شود.

گفتنی است؛ در حاشیه این مراسم از ۳ دستگاه آمبولانس بنز ویژه حمل متوفی نیز رونمایی شد که مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) در توضیح کارکرد این ۳ دستگاه خودرو لوکس گفت: کل ناوگان آمبولانس داخلی سازمان بهشت زهرا (س) نوسازی شد و در کنار آن نیز ۳ دستگاه آمبولانس VIP با هدف تکریم نام آوران، علما، فرهیختگان، هنرمندان و … اضافه شد.

خال تأکید کرد: ما در بهشت زهرا (س) فاصله طبقاتی نداریم و ارائه خدمات به تمام شهروندان یکسان است.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) در پاسخ به این سئوال که آیا شهروندان با سطح زندگی متوسط در صورت پرداخت هزینه آمبولانس‌های VIP می‌توانند برای انتقال متوفی خود از آن استفاده کنند، گفت: امکان استفاده شهروندان از آمبولانس‌های VIP وجود ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن