اجتماعی و فرهنگی

اطلاعیه معاونت منابع انسانی شهرداری تهران در خصوص احکام و حقوق پرداختی فروردین ۹۸

معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران در خصوص احکام و حقوق پرداختی فروردین ۹۸ اطلاعیه ای را صادر کرد.

به گزارش شوراآنلاین، در این اطلاعیه آمده است:

با توجه به ابلاغ بخشنامه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره ۲۶۵۱۵۶ مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ در خصوص حداقل مزد روزانه و افزایش حقوق و مزایای کارکنان مشمول قانون کار در سال ۱۳۹۸ ، بدینوسیله به اطلاع کلیه همکاران محترم می رساند:

۱- قراردادها و احکام کارکنان تابع قانون کار ( خدمات اداری شهر، موسسه هادیان شهر و کارگران رسمی شهرداری ) با ضرایب جدید صادر و مقدمات محاسبات آن با سرعت تمام و تنها ده روز کاری پس از آغاز سال صورت گرفت.

۲- صدور احکام افزایش حقوق و مزایای کارکنان ثابت و رسمی شهرداری تهران در سال ۱۳۹۸ پس از تصویب هیئت وزیران و ابلاغ آن در دستور کار قرار خواهد گرفت و به سرعت صادر خواهد شد.

۳- افزایش حقوق و مزایای کارکنان سازمان های مستقل و شرکت های تابعه در دستور کار قرار گرفته و درحال صدور و انجام محاسبات می باشد.

۴- با توجه به حجم زیاد نقدینگی مورد نیاز در پرداخت حقوق فروردین ماه کارکنان و رکود فعالیت های اقتصادی در این ماه، طبق درخواست معاونت های مربوطه، مقرر گردید تا حقوق کلیه کارکنان اعم از ثابت، رسمی و قراردادی تابع مقررات کار و تامین اجتماعی پس از صدور کلیه احکام و انجام محاسبات مالی در اردیبهشت ماه پرداخت گردد.

🔻بدیهی است ما به التفاوت فروردین ماه نیز در اردیبهشت ماه پرداخت می شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن