مدیریت شهری

همکاری مترو با شهرداری منطقه یک در اجرای خطوط ۱ ، ۳ و خط ۱۰ مترو/ افتتاح ایستگاه اقدسیه در نیمه اول سال ۹۸

جلسه هم اندیشی مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران با شهردار منطقه یک با هدف توسعه خط ۱ و۳ وهمچنین خط ۱۰ مترو در برگزار شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک مهندس علی امام مدیر عامل شرکت مترو با حضور در منطقه یک با دکتر موسوی شهردار این منطقه دیدار و در خصوص توسعه خطوط مترو در شمال پایتخت بحث و گفتگو کرد.

در این نشست مقرر شد شرکت مترو و شهرداری منطقه یک نسبت به انعقاد تفاهم نامه همکاری به منظور اجرای خطوط ۱ ، ۳ و خط ۱۰ مترو که بخشی از آن به صورت شرقی و غربی در منطقه یک قرار دارد،اقدام کنند.

همچنین طرفین توافق کردند که اقدامات لازم در خصوص انتخاب مسیر بهینه جانمایی ایستگاه ها و پایانه اصلی بر اساس توپولوژی منطقه و لحاظ ملاحظات ترافیکی و همین طور انتخاب مشاور و پیمانکار اجرایی پروژه را به انجام رسانند به نحوی که به آغاز فرایند اجرایی پروژه در ابتدای سال ۹۸ منجر شود.

در نشست فوق با توجه به اهمیت بهره برداری از ایستگاه اقدسیه، مدیر عامل مترو اظهار امیدواری کرد که در نیمه اول سال ۹۸ این ایستگاه به بهره برداری برسد.

گفتنی است در این نشست شرکت مترو و مشاور مربوطه به ارایه گزارشی نیز از جزئیات نقشه وتشریح دقیق عملیات اجرایی پیشین این پروژه ها پرداختند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن