صفحه اصلیمدیریت شهری

معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران:بیش از ۵۰ درصد از هزینه حذف زوائد بصری صنوف از سوی زیباسازی پرداخت می شود

مراسم افتتاحیه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری ۹۷ امروز ۱۲ دی ماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

به گزارش شوراآنلاین، روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران امروز شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران و همچنین پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته با حضور مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور، حمیدصابر فرزام معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی و بهمن حسین زاده سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران و مسعود اسعدی سرپرست دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

حمیدصابر فرزام معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران، با اشاره به علت حضور سازمان در این نمایشگاه، گفت: شهرداری تهران در حوزه خدمات شهری و تبلیغات محیطی وظایفی بر عهده دارد به همین منظور در راستای تعامل و شناخت شرکت ها همانند گذشته در این نمایشگاه شرکت کرده است.

سازمان زیباسازی در راستای تعامل بیشتر با سایر شرکت ها و سازمان ها در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری شرکت کرده است. فرزام با بیان این مطلب افزود: در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری ۷۰ غرفه ( ۲۵ غرفه متعلق به حمل و نقل و ترافیک، ۴۵ غرفه خدمات شهری) شرکت کرده اند، این نمایشگاه از ۱۲ دی ماه الی ۱۵ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر است.

حمید صابر فرزام، معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران در حاشیه برگزاری این نمایشگاه از حذف زوائد صنوف با مشارکت حداکثری شهرداری خبر داد و گفت: سازمان زیباسازی با قرادادی که با صنوف می‌بندد، کمترین هزینه را از آنها دریافت کرده و بیشترین هزینه از سوی این سازمان پرداخت می شود در حقیقت کمتر از ۵۰ درصد هزینه حذف زوائد بصری برای این کار از سوی مالک پرداخت می‌شود.

حمید فرزام معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی صبح امروز در حاشیه افتتاح شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل ونقل عمومی و خدمات شهری که در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد، در جمع خبرنگاران حضور یافت و گفت: طبق قوانین شورا، سازمان زیباسازی شهرداری تهران تنها دستگاه متولی در بحث تبلیغات محیطی در شهر تهران است که در مواردی همچون سردر صنوف و عرشه پل‌ها فعالیت می‌کند.

فرزام در خصوص نرخ‌ تابلو‌های تبلیغاتی در سطح شهر، ادامه‌داد: این تابلو‌ها نرخ ثابتی ندارند و قیمت آ‌نها بستگی به کشش بازار دارد و در ایام مختلف سال قیمت آن‌ها متفاوت است.

معاونت تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهرداری با بیان اینکه ما در معامله با شرکت‌ها، تک‌فروشی نداریم، افزود: طبق مصوبه سازمان زیباسازی تابلو‌ها از طریق مزائده با نظارت دستگاه‌های مسئول واگذاری می‌شود.

به گفته فرزام یکی از دیگر از وظایف سازمان زیبا سازی حذف زوائد شهری است که تا کنون در پهنه‌های خیابان انقلاب، بهارستان و حضرت عبدالعظیم اقدامات قابل توجهی صورت گرفته‌است، بخش‌هایی دیگر نیز در دستور کار قرار دارد و برای این کار نیاز به حمایت‌های مردمی و برخی دستگاه‌های بالادستی داریم.

فرزام با بیان اینکه در این برنامه اقداماتی از قبیل شستشو، تعمیر و بازسازی سردر صنوف انجام می‌شود، گفت: ما در این کار با صنوف قرارداد می‌بندیم و با مالک توافق می‌کنیم که کمتر از ۵۰ درصد هزینه را پرداخت کند و در صورت مشارکت مالکان خدمات بیشتری به آنها ارائه می‌کنیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن