سیاسی

خط و نشان علی مطهری برای وزیر کشور

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین علی مطهری در حاشیه جلسه علنی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اظهارات پیشین خود مبنی براستیضاح وزیر کشور در صورت عدم ارائه اعتبارنامه مینو خالقی منتخب مردم اصفهان در مجلس دهم اظهار کرد:‌ ما منتظریم ببینیم وزارت کشور چگونه رفتار می‌کند اگر این وزارتخانه اعتبارنامه خانم خالقی را صادر کند موضوع استیضاح نیز منتفی خواهد شد. ما کماکان با وزارت کشور در ارتباط هستیم و درصورتی‌که اعتبارنامه صادر نشود استیضاح وزیر کشور را مطرح خواهیم کرد.

 

وی با اشاره به گفت‌وگوی خود با تعدادی از نمایندگان برای جلب نظر آن‌ها درمورد استیضاح وزیر کشور تصریح کرد: ما این موضوع را در مدت باقیمانده مجلس نهم پیگیری خواهیم کرد اما اگر در این مجلس به نتیجه نرسید آن را در مجلس بعد مطرح می‌کنیم.

 

وی اضافه کرد: ممکن است وزیر کشور بگوید از آن‌جایی که هیات نظارت اعتبارنامه را امضا نکرده نمی‌تواند آن را صادر کند اما به نظر من اگر هیات نظارت بخواهد برخلاف قانون از امضای اعتبارنامه سر باز زند وزیر حق اعتراض دارد و می‌تواند بگوید اعتبارنامه را به مجلس می‌فرستیم تا نمایندگان تصمیم بگیرد.

 

این نماینده مردم تهران همچنین تصریح کرد:‌ من با وزارت کشور صحبت کردم؛ آن‌ها هم با من هم‌نظر هستند؛ لذا منتظریم نظر نهایی وزارت کشور اعلام شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن