شورای شهر

مشکلات و مصائب منطقه ۷ از منظر عضو شورا

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین در صحن علنی شورای شهر دبیر دبیران شورایاری منطقه ۷ گزارشی از وضعیت این منطقه ارائه کرد.

اقبال شاکری پس از ارائه گزارش توسط دبیر دبیران شورایاری منطقه ۷ اظهار کرد: گزارش مطرح شده از سوی حجت سیدکریمی دبیر دبیران شورایاری منطقه ۷ با رویکرد فرهنگی بوده و از این جهت قابل تقدیر است.

وی با اشاره به معضلات اجتماعی در منطقه ۷ خاطرنشان کرد: مدیریت شهری باید حساسیت ویژه‌ای را به معضلات مطرح شده در این منطقه داشته باشد و قطعاً با بررسی مشکلات در کمیسیون فرهنگی و شورا، می‌توان مشکلات مطرح‌شده را برطرف کرد.

اسماعیل دوستی عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران نیز در ادامه جلسه با اشاره به مشکلات مطرح شده از سوی دبیر دبیران شورایاری منطقه ۷ اظهار کرد: کمبود سرانه فضای سبز مشکلی است که از سوی شورایاران به آن اشاره شده است و این در حالی است که مدیریت شهری با توجه به بافت منطقه، جهت تأمین فضای سبز و آموزش با مشکلاتی روبه‌روست.

وی تصریح کرد: امیدواریم تمهیداتی از سوی مدیریت شهری اتخاذ شود و فضای لازم را جهت افزایش سرانه فضای سبز در منطقه ۷ پیش‌بینی کنند.

دوستی همچنین به خط بی‌آرتی خیابان مطهری و خیابان شهید بهشتی اشاره کرد و گفت: ما از ابتدا نیز با راه‌اندازی این خط در کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر مخالف بودیم، ضمن اینکه معاونت حمل و نقل شهرداری تهران قول داد که این طرح را به صورت آزمایشی اجرا کند و در صورتی که جواب نداد، مجدداً خط بی‌آر‌تی برچیده شود که امیدواریم به وعده خود عمل کنند.

دوستی تصریح کرد: با راه‌اندازی خط بی‌آرتی شهید مطهری ـ بهشتی ترافیک منطقه نه تنها کاهش پیدا نکرده است بلکه افزایش چشمگیری را داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن