اجتماعی و فرهنگی

کارت‌های اعتباری بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  حسن حاج قربان در ادامه گفت: بازنشستگان پس از مراجعه به سایت بانک صادرات به نشانی www.bsi.ir می‌توانند اطلاعات خود را ثبت نمایند و بانک صادرات پس از بررسی اطلاعات آنان و میزان مبلغ تسهیلات برای ارائه کارت اعتباری خرید کالای ایرانی اقدام خواهد نمود.

وی افزود: بانک صادرات پس از گذشت ۲۴ ساعت در تهران و حدود ۷۲ ساعت در شهرستان‌ها نسبت به صدور کارت اعتباری هر شخص بازنشسته اقدام می‌نماید. در همین حال بازنشستگان ارجمندی که حائز دریافت کارت هستند، پس از طی مراحل ثبت نام و دریافت پیامک بانک با در دست داشتن مدارک شناسایی به شعب منتخب خود مراجعه و کارت اعتباری را دریافت می‌نمایند.

وی با تاکید بر اینکه تنها بازنشستگان می‌توانند این کارت را دریافت نمایند، گفت: کارت اعتباری خرید کالای ایرانی برای موظفین صادر نمی‌شود و تنها بازنشستگان می‌توانند از این مزایا استفاده نمایند. همچنین افرادی که زودتر نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند در اولویت قرار می‌گیرند.

حاج قربان افزود: اعتبار کارت اعتباری سه ماهه بوده و هزینه صدور آن به مبلغ ۲۰ هزار ریال برعهده متقاضی بوده و تسهیلات اعطایی به میزان چهار برابر دریافتی خالص ماهانه وی، با کارمزد ۱۲ درصد و بازپرداخت ۲۴ ماهه است و خرید کالای ایرانی فقط از فروشگاه‌هایی که در سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت معرفی شده‌اند، امکان‌پذیر است.

براساس گزارش روابط عمومی صندوق، مدیر امور استان‌ها صندوق بازنشستگی کشوری گفت: متقاضیان برای هیچ یک از مراحل ثبت نام، نیاز به مراجعه به بانک یا مدیریت‌های استانی صندوق بازنشستگی کشوری نخواهند داشت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن