شورای شهر

هشدار عضو شورای شهر تهران/فاجعه در راه است

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین اقبال شاکری در دویست و چهل و نهمین جلسه شورا با اشاره به به اقدام شهرداری در بزرگراه آزادگان مبنی بر ایجاد کانال های آب گفت : این یک اقدام بزرگ عمرانی است که یکی از بزرگراه های محوری شهر تهران را از غرقابی شدن و خطر سیلاب محافظت می کند . 

وی سپس یا لحن گلایه آمیزی به تخلیه نخاله های ساختمانی در حاشیه رودخانه کن اشاره کرد و با هشدار به استانداری گفت: خروار های تن تخلیه نخاله های ساختمانی در مسیر رودخانه کن انجاتم می شود که علاوه بر حریم شهر تهران برای شهر های مجاور همچون چهار دانگه بسیار خطر ناک است. 
وی ادامه داد: ردیف ردیف خودروهای حمل نخاله ساختمانی در مسیر رودخانه و به ویژه در نزدیکی معادن شن به انتظار تخلیه این نخاله ها هستند و از آن بدتر این است که نهاد های مسئول مانند حریم بان و شهر بان و دیگر دستگاه ها هیچ نقشی ایفا نمی کنند. این همه سازمان چه می کنند و چرا به وظیفه خود عمل نمی کنند؟

رییس کمیته عمران سپس تصریح کرد: به استانداری و فرمانداری هشدار می دهم که اگر با این موضوع برخورد جدی نشود در آینده در پایین دست رودخانه با مشکلات زیست محیطی و فاجعه مواجه خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن