اجتماعی و فرهنگی

رییس جوان شورای شهر اینگونه به قتل رسید

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین نیک زاد در خصوص چگونگی وقوع این اتفاق تلخ گفت: زمانی که عضو جوان شورای شهر رامجرد به همراه همسرش در حال تفریح بودند، اراذل و اوباش منطقه برای مرحوم و همسرش ایجاد مزاحمت می کنند و بعد از درگیری لفظی با ضربات چاقو، وی را به قتل می رسانند.

 

وی افزود:مهدی درستی حتی قبل از این ماجرا خودش را به آنها معرفی کرده بوده که عضو شورای شهر است ولی آنها به صحبت های او گوش نمی دهند و با چاقو به جانش می افتند و با ضربات زیاد او را به قتل می رسانند.

 

 عضو شورای اسلامی رامجرد خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی با پلیس در سه راهی زنگی‌آباد مرودشت اراذل و اوباش که یکی از آنها قاتل بوده نسبت به جرم خود اعتراف کرده و دستگیر شدند.

 

نیک زاد گفت: در حال حاضر پرونده این موضوع در دادگستری شهرستان مرودشت در دست پیگیری و انجام مراحل قانونی است و ما هم برای مراسم ختم مهدی برنامه ریزی کردیم تا این مراسم با شکوه خاصی برگزار شود.

 

نیک زاد در خصوص تعداد اعضای شورای شهر این شهرستان گفت:شورای اسلامی شهر رامجرد دارای ۵ عضو است که در سه‌شنبه هفته گذشته مهدی درستی جوان عضو شورای اسلامی به عنوان رئیس انتخاب شده بود.حالا در جلسه بعد از دو عضو علل بدل که آقایان میر احمدی و زارع هستند باید یک نفر جایگزین او شوند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن