مدیریت شهری

تقدیر از رانندگان نمونه شهرداری

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین دومین مراسم تجلیل از رانندگان نمونه شهرداری تهران با حضور مدیران شهری شب گذشته در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار شد و در آن از ۴۰۰ راننده نمونه شرکت خودرو سرویس شهر، شاغل در مناطق ۲۲ گانه، سازمان‌ها و ادارات شهرداری تهران تقدیر شد.

ابوذر مختاری، مدیرعامل شرکت خودرو سرویس شهر در این مراسم، گفت: بیش از ۶۰۰۰ همکار راننده در شرکت خودرو سرویس شهر داریم و به معنای حقیقی کلمه، این مجموعه را یک خانواده بزرگ و صمیمی می‌دانیم. در طول مدت فعالیت‌مان نیز سعی کرده‌ایم برنامه‌های منسجم و مناسبی را در حوزه رفاهی این عزیزان و خانواده گرانقدرشان داشته باشیم و افتتاح فروشگاه و مرکز خدمات خودرویی سفیران که ویژه خدمت رسانی به رانندگان پرتلاش شهرداری تهران است، در همین چارچوب انجام شده است.

وی با اشاره به رونمایی از کارت خدمات رفاهی رانندگان و تحقق دیگر برنامه‌های پیش بینی شده برای سال ۹۴، به مهمترین برنامه‌های سال جدید پرداخت و تصریح کرد: یکی از مهمترین برنامه‌هایی که برای سال جدید پیگیر آن هستیم، موضوع تعاونی مسکن برای رانندگان است که امیدواریم با توجه به سنگینی این پروژه، بتوانیم قدم به قدم آن را هم محقق کنیم.

مختاری اهمیت توجه به خانواده را یادآور شد و افزود: هر فعالیتی که در عرصه‌های مختلف صورت می‌گیرد پشتوانه‌ای مهم دارد که کمتر به آن توجه می‌شود و آن «خانواده» است. زنانی که با تلاش برای گرم نگه داشتن کانون خانواده نقشی پررنگ در آرامش خاطر همسران‌شان و در نهایت پیشبرد فعالیت‌ها دارند و باید قدردان و سپاسگزار ایشان بود.

 بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت خودرو سرویس شهر، در این مراسم ۱۸۰۰ نفر از خانواده رانندگان شرکت خودرو سرویس شهر حضور داشتند.هر سال با ارزیابی عملکرد رانندگان شهرداری تهران توسط شرکت خودرو سرویس شهر، از رانندگان نمونه و منتخب در مراسمی با عنوان «سفیران خدمت» تجلیل می‌شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن