سیاسی

نظر باهنر در خصوص دور دوم انتخابات

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محمدرضا باهنر در جمع اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین اظهار کرد: مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی بسیار حائز اهمیت است و می تواند بر رنگ و بوی مجلس دهم تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

وی افزود: قائدتا سال ٩۵ سال سیاسی پردغدغه ای خواهد بود چرا که انتخابات مرحله دوم مجلس دهم و نهایتا تشکیل مجلس دهم و تعیین هیئت رئیسه و کمیسیونها در این سال خواهد بود.

 

وی از برگزاری کنگره دوازدهم جامعه اسلامی مهندسین در شهریورماه خبر داد و افزود: از اواسط نیمه دوم سال نیز احتمالا فضا به سمت انتخابات ریاست جمهوری و شوراها پیش خواهد رفت.

 

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در اولین نشست هفتگی شورای مرکزی این تشکل با اشاره به نامگذاری سال ٩۵ توسط مقام معظم رهبری افزود: اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت ما از فشارهای اقتصادی است و در این خصوص در برخی حوزه ها باید تصمیمات انقلابی گرفته شود.

 

وی اظهار داشت : متاسفانه هنوز کارگزاران کشور برداشت مشترکی از اقتصاد مقاومتی ندارند. اما ما لابدّ از بکارگیری سیاستهای اقتصاد مقاومتی هستیم. البته موضع ما حمایت از دولت برای اجرای صحیح سیاستهای اقتصاد مقاومتی و برون رفت از رکود است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن