شورای شهر

تشکر اعضای شورا از اقدامات شهرداری در ایام نوروز

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  دویست و چهل و هفتمین جلسه شورا در حالی آغاز شد که اعضای شورا از اقدامات شهرداری در ایام نوروز تقدیر کردند. 


مهدی چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت : جا دارد تقدیری داشته باشیم از همه دستگاه های خدماتی که در ایام نوروز آسایش و رفاه را برای مردم تهران و نیز مسافران فراهم کرده بودند. 

وی ادامه داد : شهرداری تهران نیز امسال فراتر از سال های قبل برنامه های پر باری به ویژه در حوزه گردشگری داشت که جای تقدیر دارد. 
چمران همچنین اظهار داشت: تقدیری هم باید از مردم شهید پرور داشته باشیم که در این ایام در مناطق جنگی حاضر شدند و با اینکه وضعیت جوی هم مناسب نبود اما استقابل پر شوری از مناطق عملیاتی داشتند . 

وی ادامه داد: قطعا و یقینان این قبیل اقدامات در ماندگاری فرهنگ اسلامی و حماسی ما تاثیرات خوبی خواهد داشت. 

ریس شورای اسلامی شهر تهران همچنین یاد آور شد: اقدام شهرداری تهران در پرداخت بخشی از بدهی پیمانکاران در روزهای پایانی سال نیز جای تقدیر دارد. 

اسماعیل دوستی نیز گفت: از مجموعه شهرداری به ویژه در حوزه زیبا سازی، گردشگری، سازمان پارکها و نیز خدمات شهری تشکر می کنم چرا که زیبایی خاصی در تهران ایجاد شده بود.

اقبال شاکری نیز گفت: یکی از اقدامات خوب شهرداری این بود که داشته های گردشگری و تاریخی تهران را به خوبی نمایان کرده بود که سبب جلب نظر مسافران و عموم مردم شده بود. 
حجت الاسلام ناصحی نیز از اقدامات شهرداری تهران در حوزه گردشگری و نیز پرداخت بدهی پیمانکاران تشکر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن