شورای شهر

چمران برج میلاد را به نام ایران سند زد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در این خصوص گفت:برج میلاد تهران جذاب ترین مرکز گردشگری پایتخت تا به امروز است که در برخی از ایام همچون نوروز با ایجاد برنامه‌های شاد و مفرح برای خانواده‌ها، بر جذابیت‌های این مجموعه فرهنگی- گردشگری افزوده می‌شود.

وی ادامه داد: برج میلاد تهران دیگر یک یادمان شهری نبوده و متعلق به همه ایرانیان است. از سراسر ایران در ایام مختلف سال به این مجموعه می‌آیند و از آن بازدید می کنند. در تهران نمونه این فضاها وجود ندارد و باید به خود ببالیم که چنین شاهکاری با دست مهندسان ایرانی ساخته شده است.

چمران همچنین از برنامه‌های جشنواره نوروزگار استقبال کرد و گفت: ایجاد چنین فضاهای شاد و سالم برای خانواده در شهری همچون تهران که شهروندانش در ترافیک و شلوغی به سر می‌برند، لازم و ضروری است. اینکه در ایام نوروز با توجه به حضور گردشگران مختلف از سراسر ایران و دنیا، بخشی به معرفی صنایع دستی اختصاص پیدا کرده است بسیار جذاب است، چرا که شهروندان از نزدیک با نحوه خلق آثار هنری آشنا می‌شوند و آنها می‌توانند سفیران فرهنگی ما برای معرفی این هنر به دیگر مردم دنیا باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن