مدیریت شهری

تمدید مهلت ارائه مدارک طرح ترافیک ۹۵

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مصطفی قنبرنژاد با اشاره به اینکه مجوزهای طرح ترافیک ۹۴ تا پایان فرورزدین ماه اعتبار دارد، گفت: ارائه مدارک به دفاتر خدمات الکترونیک شهر نیز تا پایان فروردین برای همه گروه های مشمول اعم از حقیقی، حقوقی و خبرنگاران تمدید شده است.

وی با بیان اینکه مشمولان دریافت آرم طرح ترافیک که تاکنون موفق به ارایه مدارکشان به دفاتر خدمات الکترونیک شهر نشدند تا پایان فروردین ماه می توانند با مراجعه به تمامی دفاتر خدمات الکترونیک شهر نسبت به ارایه مدارک خود اقدام کنند، گفت: این مهلت بار دیگر تمدید نخواهد شد.

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک تصریح کرد: تاکنون بالغ بر۸۰ درصد ای دی کارت های سال ۹۵ توزیع وآن دسته از متقاضیان اعم سهمیه بگیرها و افرادحقیقی وحقوقی که ای دی کارت سال ۹۵ را دریافت نکرده اند به علت عدم ارائه مدارک درزمان مقتضی بوده است .

وی در ادامه با تاکید بر اینکه ازچند سال گذشته محدوده طرح ترافیک و از سال گذشته محدوده زوج وفرد نیز مجهز به دوربین های پلا ک خوان شده وثبت تخلف از طریق دوربین شده است،گفت: ای دی کارت ها تنها جنبه استفاده در شبکه حمل ونقل ریلی و درموارد خاص مثل تشدید محدودیت های ترافیکی آلودگی هوا جهت ارائه به مامورین محترم راهور را دارد.

وی یادآور شد: قطع به یقین از تاریخ ۱ اردیبهشت ماه  فقط مجوزهای ۹۵ مجاز به ورود به محدوده طرح ترافیک وزوج فرد هستند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا