ورزشی

امیدواری آقا معلم به شکست ژنرال

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر تراکتورسازی تبریز ضمن تبریک روز مادر و سال نو درباره دیدار پیش روی تیمش گفت: ما همیشه تلاش کرده‌ایم به بهترین شکل آماده باشیم. شرایط ما به مراتب بهتر از گذشته است و این را فردا اثبات می‌کنیم. البته ما چند بازیکن مثل صادقی، تیموریان و مشکل پور را در اختیار نداریم. امیدواریم میداوودی البته به این بازی برسد.

وی افزود: البته ما جوانانی داریم که می‌خواهند خودشان را اثبات کنند و در غیاب چند بازیکنمان، از آنها استفاده می‌کنیم. من مطمئنم که می‌توانیم یک حریف قدر و قدرتمند برای تراکتورسازی باشیم. با اطمینان می‌گویم که به پیروزی در این بازی امیدواریم.

سرمربی سایپا اضافه کرد: ما بازیکنی مثل سلطانی را در بازی های اخیر بازی داده‌ایم که جوانان خوبی هستند و در بازی‌ها از آنها استفاده می‌کنیم.

وی درپاسخ به سوالی درباره مشکلات مالی تیمش، بیان کرد: مشکلات تا حد زیادی حل شده است. مطمئنم که فردا بازی خوب و با کیفیتی خواهیم داد و سهم ما، یک سهم قابل توجهی در این دیدار است چون خودمان را کاملا آماده کرده‌ایم.

جلالی در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به عملکرد تیم ملی در دور مقدماتی جام جهانی چه بوده است، گفت: من خیلی علاقه‌ای ندارم درباره تیم ملی صحبت کنم. اما دیروز نیمه اول بازی را دیدم و باید بگویم که من در ده سال گذشته بازی با این کیفیت از تیم ملی ندیده بودم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا