اجتماعی و فرهنگی

آغاز دور دوم سفرهای نوروزی/ ترافیک نیمه سنگین در چالوس و هراز

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سرهنگ نادر رحمانی در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی معابر کشور با بیان اینکه در حال حاضر مسیر جنوب به شمال محور کرج-چالوس از محدوده آدران تا سد کرج و از پل زنگوله تا سیاه بیشه ترافیک نیمه سنگین است، گفت: در محور هراز نیز در محدوده سه راهی لاسم از شمال به جنوب ترافیک نیمه سنگین است.

وی افزود: همچنین در محدوده گهرود، پلور، آب اسک، گردنک نیز ترافیک از جنوب به شمال نیمه سنگین گزارش شده است.

وی با اشاره به آغاز مرحله دوم سفرهای نوروزی گفت: انتظار داریم که امروز شاهد سفرهای برگشتی مسافران باشیم و با توجه به آغاز دور دوم سفرهای نوروزی معابر کشور نیز دارای تردد پرحجم هستند و توصیه می‌شود مسافران قبل از سفر با شماره ۱۲۰ تماس گرفته و از وضعیت ترافیکی و آب و هوایی معابر مورد نظرشان اطلاع یابند.

رحمانی همچنین در خصوص وضعیت ترافیکی سایر محورهای کشور گفت: در ورودی کلان شهرها ترافیک پرحجم گزارش شده است و انتظار داریم حجم ترافیک در این معابر تا پایان روز افزایش یابد و بر همین اساس به مسافران نوروزی توصیه می‌شود که سفر خود را به ساعات پایانی روز موکول نکنند.

وی همچنین از احتمال یک طرفه شدن محور چالوس و هراز خبر داد و گفت: البته این موضوع به حجم ترافیک بستگی دارد و با بررسی دقیق‌تر، این موضوع اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن