اجتماعی و فرهنگی

کشف نزدیک به ۲۰۰ کیلو مواد مخدر درفارس

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس بدون ذکر زمان این کشفیات به نقل از فرمانده انتظامی استان اعلام کرد : ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس با انجام اقدامات اطلاعاتی از حمل یک محموله مواد مخدر از استان هرمزگان به فارس مطلع شدند.

سردار سرتیپ دوم احمد علی گودرزی افزود: متعاقب آن با همکاری و تعامل ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان، در عملیات غافلگیرانه ای خودرو پژو پارس متعلق به قاچاقچیان در ورودی شهر شیراز از سمت بندرعباس، شناسایی و متوقف شد.
وی گفت: در بازرسی از خودرو یاد شده ۱۹۷ کیلو و ۹۶۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و راننده این وسیله نقلیه نیز دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان شیراز نیز بیان کرد: ماموران یگان امداد این شهرستان هنگام گشت زنی در محدوده کمربندی این شهر به یک دستگاه خودرو ۴۰۵ شک و در بازرسی از این خودرو ۸۳۵ گرم هرویین کشف کردند.
وی افزود: همچنین در بازرسی بدنی از سرنشین این وسیله نقلیه ۲۰ سانت مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه نیز کشف شد و هر دو سرنشین این خودرو دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل داده شدند.
بنا به گزارش دیگری از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس، فرمانده انتظامی شهرستان استهبان اظهار کرد:ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان درپی گشت زنی در اطراف این منطقه به یک دستگاه پراید که از سمت شهرستان نی ریز به استهبان در حرکت بود، شک و آن را متوقف کردند. 
سرهنگ داود امجدی ادامه داد: پس از توقف خودرو و انتقال سرنشینان آن که شامل یک مرد، دو زن و یک کودک بود به مقر پلیس، ماموران به حمل مواد مخدر به صورت جاساز انباری در داخل معده یکی از متهمان پی بردند.
فرمانده انتظامی شهرستان استهبان گفت: پس از هماهنگی قضایی و انتقال متهم به بیمارستان، اقدام لازم برای تخلیه بسته های مشکوک با نظارت کادر بیمارستان انجام و در نهایت تعداد ۵۰ بسته هرویین به میزان ۳۴۰ گرم از وی کشف شد. 
شهرستان استهبان در فاصله ۱۶۰کیلومتری شرق شیراز واقع شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن