اجتماعی و فرهنگی

سریال فروش میوه های قاچان در تهران

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین امید شهرآبادی رئیس گشت‌های مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران در مورد گشت‌های نوروزی این اداره کل گفت: همچون سال‌های گذشته به‌عنوان یکی از اعضای ستاد خدمات نوروزی و به‌عنوان مرجع رسیدگی کننده روزانه ۱۵ گشت تعزیرات حکومتی در استان تهران به تخلفات واحدهای صنفی رسیدگی می‌کنند.

وی از جریمه بیش از ۹۰ میلیون ریالی متخلفان در گشت ویژه شیرینی و آجیل فروشی‌ها خبر داد و تصریح کرد: در یکی از گشت‌های مشترک یک واحد شیرینی فروشی که شیرینی کیلویی ۸هزار تومان را ۴۰هزار تومان می‌فروخت به‌دلیل گرانفروشی به پرداخت ۶۵ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

شهرآبادی با اعلام برگزاری گشت ویژه میوه در روز گذشته و جریمه ۴۰ میلیون ریالی گرانفروشان میوه، گفت: در این گشت ۱۸۵ کیلوگرم میوه قاچاق شامل گلابی آمریکایی، انگور شیلی، سیب فرانسوی و لیموترش برزیلی کشف و ضبط شد و پرونده برای رسیدگی به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان تهران ارسال می‌شود.

رئیس گشت‌های مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران اظهار داشت: تعزیرات حکومتی به‌دنبال پرونده‌سازی نبوده و نیست و بیشتر هدف پیشگیری از تخلف را دارد اما چنانچه تخلفی به‌ویژه در ایام نوروز انجام گیرد، با قاطعیت و برابر قانون برخورد می‌کنیم.

وی افزود: مردم می‌توانند شکایات خود را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۹۶۵۱ و یا شماره ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت و یا از طریق ثبت شکایت در پورتال تعزیرات حکومتی استان تهران اعلام کنند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن